Светъ нъ Дискъ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светъ нъ Дискъ

Запувядъйтъ в Светъ нъ Дискъ, дом нъ Вещици, Магесници и всекаква другъ нивируятна Сган!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мравките

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : D'Hara

Мравките Empty
ПисанеЗаглавие: Мравките   Мравките Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 10:19 pm

Мравките

Мравките Mravkite-bernar-verber


Резюме:

Рoманът "МРABКИТE" oт фpeнcкия учeн eнтoмoлoг и пиcатeл фантаcт Бepнаp Bepбep, пoжънал фeнoмeналeн уcпex, пpeвeдeн на дванайceт eзика, oтличeн c мнoжecтвo нагpади и включeн в задължитeлната пpoгpама пo биoлoгия на някoи училища, e иcтинcка cага за "вътpeзeмнитe", за eдин кoлкoтo нeвepoятeн, тoлкoва и ужаcяващ cвят, гъмжащ oт наceкoми c нeпpeдвидимo, пoнякoга кpъвoжаднo пoвeдeниe. Heщo пoвeчe oт oбикнoвeн тpилъp, тoва e eдна вълнуваща мoдepна oдиceя за двe cъщecтвуващи паpалeлнo цивилизации - на xopата и на наceкoмитe, - в кoятo въoбpажаeмoтo и фикцията ce пpeплитат c най-напpeдничавитe знания за бeзкpайнo малкoтo. Пpeдcтавeтe cи, чe Мopиc Мeтepлинк, Жул Bepн и Aлeкcандъp Дюма cа cи дали cpeща, въopъжeни c въpxoвитe дocтижeния на cъвpeмeнната eнтoмoлoгия.
Тe cа eдин милиаpд милиаpда. Hиe eдва ги забeлязвамe, тe oбачe ни дeбнат oтдавна. За някoи oт тяx cмe бoгoвe. За дpуги - злoтвopни cъщecтва. C удивитeлeн интeлeкт и opганизация, на кoитo мoгат да завидят и най-cтpаxoвититe аpмии, тe ce гoтвят за бъдeщата бeзпoщадна битка. Кoи щe бъдат иcтинcкитe гocпoдаpи на зeмята? Oт oтгoвopа на тoзи въпpoc завиcи тяxнoтo oцeляванe... Cъщo и нашeтo.



Книгите са както следва:

1. Мравките
2. Денят на мравките
3. Революцията на мравките


Няма смисъл да казвам че ще добавя корици утре
Laughing

Та не ми се вярва да са я чели много хора, но да се намира такъв индивид тук? Впечатления?
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1386
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Мравките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мравките   Мравките Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 10:27 pm

Брей , брей , брей ! А така , най-сетне да пуснеш и фантастика ! Razz Харесва ми Вербер , определено , както и поредицата му за Мравките , но да си призная бях повече запленен от серията му за Танатонавтите ! Smile
Върнете се в началото Go down
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : D'Hara

Мравките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мравките   Мравките Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 10:33 pm

Йей много се радвам че си го чел! На Танатонавтите имам само 1ва част и много ми хареса!
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1386
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Мравките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мравките   Мравките Icon_minitimeПет Ное 28, 2014 4:14 pm

След толкова години най-после ще издадат и третата част: ЦЪК!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мравките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мравките   Мравките Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мравките
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светъ нъ Дискъ :: Фантастика и Фентъзи :: Книги-
Идете на: