Светъ нъ Дискъ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светъ нъ Дискъ

Запувядъйтъ в Светъ нъ Дискъ, дом нъ Вещици, Магесници и всекаква другъ нивируятна Сган!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси, отговори, съобщения

Go down 
+7
Лю
Кестен
Tristan
angya
Ноби Нобс
Еск
Freki
11 posters
АвторСъобщение
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitimeЧет Ное 05, 2009 6:10 pm

Понеже забелязах, че някои от вас се оплакват от нежелан спам от форума.
Ако форумът ви праща e-mail всеки път, когато някой отговори в тема, пусната от вас, то най-вероятно проблемът е следният.
От "профил"-> "преференции"-> "Винаги ме уведомявай за отговори :Изпраща мейл, когато някой отговори на тема, която сте пуснали. Тази опция може да бъде променена при всяко ваше мнение", при вас най-вероятно е чекнато "да". Ясно ви е, че трябва да е "не", ако не искате спам.

Ако някого го тормозят въпроси от подобно естество да пита тук.
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 4:44 pm

Вероятно няма да влизам достатъчно често във форума за чистене на евентуален флууд, да знаете.
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : D'Hara

Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 7:48 pm

Еск написа:
флууд
Не мисля, че форума го застрашава точно това. Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 8:53 pm

Хаха Laughing <= ето ;р
Върнете се в началото Go down
Tristan
Костенурът
Костенурът
Tristan


Мнения : 441
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 29 Местоположение : Ланкър

Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitimeВто Юли 27, 2010 7:45 pm

Еск си остава отговорен Архиканцлер. Razz
Върнете се в началото Go down
https://intothediscworld.forumotion.com
Кестен

Кестен


Мнения : 79
Дошъл в Дискъ на : 08.08.2009

Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 9:49 am

Два въпроса:
Защо имам кестени на аватара?
Кого трябва да уби... подк... Тъй де как се става Архиканцлер?
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 12:05 pm

Имаш кестени, защото ти сложих.
Не можеш да станеш Архиканцлер. Категорично. Но можеш да станеш магесник, ако искаш.
Върнете се в началото Go down
Лю
О, прекрасна
Лю


Мнения : 145
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : При печката

Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 1:29 pm

Кестен написа:
Два въпроса:
Защо имам кестени на аватара?
Кого трябва да уби... подк... Тъй де как се става Архиканцлер?

*шепти* Вампи (Селин)

Едит : Кестените ти отиват. Не знам защо, но страшно се връзват с ника ти. . . Странна работа.
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitimeВто Дек 13, 2011 10:44 am

Иии, форумът пак умря.
Май и аз ще спра да влизам.
Не виждам смисъла да пиша някви неща из хиляда теми и реакцията да е или спорадична, или напълно отсъстваща. За момент като че ли нещата живнаха, но само за момент. Може би аз пиша безинтересни безсмислици - ама из целия форум е същото положението, не само където съм аз. Пък и по-голямата част от вас вече дори не прикрива, че смята писането тук за загуба на време, а мен - за мрънкаща и ръчкаща.
Явно освен във внимателно следения и документиран Фейсбуук, интернет общуване не може вече да съществува. Така че ... приятно писане там и довиждане от мен.
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Gytha Ogg
Върховнъ Майкъ
Върховнъ Майкъ
Gytha Ogg


Мнения : 52
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Ланкър

Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitimeВто Дек 13, 2011 3:12 pm

Еск написа:
Иии, форумът пак умря.
Май и аз ще спра да влизам.
Не виждам смисъла да пиша някви неща из хиляда теми и реакцията да е или спорадична, или напълно отсъстваща. За момент като че ли нещата живнаха, но само за момент. Може би аз пиша безинтересни безсмислици - ама из целия форум е същото положението, не само където съм аз. Пък и по-голямата част от вас вече дори не прикрива, че смята писането тук за загуба на време, а мен - за мрънкаща и ръчкаща.
Явно освен във внимателно следения и документиран Фейсбуук, интернет общуване не може вече да съществува. Така че ... приятно писане там и довиждане от мен.

Съжелявам, но не може да напуснеш- ти си АрхиканцлерЪТ! affraid

Молбата за напускане на Еск- ОТХВЪРЛЕНА!
Върнете се в началото Go down
Nastee
Стражник
Стражник
Nastee


Мнения : 277
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Sofia

Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitimeВто Дек 13, 2011 3:39 pm

Еск написа:
Иии, форумът пак умря.
Май и аз ще спра да влизам.
Не виждам смисъла да пиша някви неща из хиляда теми и реакцията да е или спорадична, или напълно отсъстваща. За момент като че ли нещата живнаха, но само за момент. Може би аз пиша безинтересни безсмислици - ама из целия форум е същото положението, не само където съм аз. Пък и по-голямата част от вас вече дори не прикрива, че смята писането тук за загуба на време, а мен - за мрънкаща и ръчкаща.
Явно освен във внимателно следения и документиран Фейсбуук, интернет общуване не може вече да съществува. Така че ... приятно писане там и довиждане от мен.

Facebook sucks.
А макар че аз не пиша особено често, проверям дали е писано всеки ден.
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitimeВто Дек 27, 2011 12:06 pm

Facebook sucks много.
Но хората влизат и пишат редовно само там. Няма форуми, няма чатове (макар че трябва да кажа, че в последно време и аз не влизам редовно в скайп, но всъщност не влизам редовно никъде). Това много ме измъчва, защото не харесвам Фейсбуук по много причини и влизането там не ми е почивка, нито "среща" с приятели. Парадоксално е, че там сме с истинските си имена и снимки, а общуването е много по-далечно от това, което беше едно време във форумите - с всичките никове, разнообразни рангове, облици и т.н.
Нооо... хората предпочитат Фейсбуук.
Затова общуването във форуми е рядко и трудно.
Няма как да променя това. Neutral
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Talasum
Стражник
Стражник
Talasum


Мнения : 35
Дошъл в Дискъ на : 26.11.2011
Възраст : 36 Местоположение : Сенките-Анкх-Морпорк

Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitimeЧет Фев 16, 2012 7:54 am

Абе да ви пипам...питам, защо тука влизат само трима души, егати!? Sad
Върнете се в началото Go down
Nastee
Стражник
Стражник
Nastee


Мнения : 277
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Sofia

Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitimeПет Фев 17, 2012 7:42 am

Talasum написа:
Абе да ви пипам...питам, защо тука влизат само трима души, егати!? Sad
Ами никога не сме били особено много, и особено сега като позамря форума е нормално да останем 3ма 4ма души.
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitimeПет Фев 17, 2012 1:36 pm

И аз се чудя същото. Може би потребителите спряха да имат желание да пишат, спря да им е интересно.
Опитах да променя това като почнах да пускам множество нови и разнообразни теми, също се опитах и да разпространя форума и да му направя реклама къде ли не. За момент имаше живване, но твърде краткотрайно. Старите потребители хем ме убеждаваха, че форумът не е мъртъв и че всеки ден влизат (както можеш да видиш и в тази тема), хем не започваха да пишат кой знае колко. Аз известно време продължих да пиша разни неща, с надеждата, че ако са безинтересни някой друг ще реши да пише това, което му е интересно на него и ще се получат дискусии за всеки, но и това не се случи.
От известно време ми писна да си пиша сама разни неща и аз също спрях да пиша. И започнах да наблюдавам какво ще се случи. И това се случи - нищо.
Цялото интернет общуване се измести във Фейсбуук, а там то е съвсем различен тип общуване. Много от тукашните потребители не харесват Фейсбуук, но очевидно и това не е стимул да развиват някакъв вид комуникация на друго място... и форумът си седи. Ей така. Sad
Много ми е гадно, но не знам какво да направя, за да променя това.
Ако имаш някакви идеи, моля те, кажи ги и ще се постарая да откликна. Предполагам - и Били също. Но да не говоря от негово име, че костенурският гняв не е лек за понасяне. Razz
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Talasum
Стражник
Стражник
Talasum


Мнения : 35
Дошъл в Дискъ на : 26.11.2011
Възраст : 36 Местоположение : Сенките-Анкх-Морпорк

Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitimeПет Фев 17, 2012 9:32 pm

Предложение нямам, защото съм прост Smile. Иначе, да, всичко е у фейсбукът.
Върнете се в началото Go down
Grethor
Магесник
Магесник
Grethor


Мнения : 328
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009

Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitimeСря Окт 17, 2012 9:05 pm

Аааааа.....множим се, множим се....... Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://grethorsblogfantastic.blogspot.com/
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitimeСря Окт 31, 2012 3:55 pm

Специално по случай празника Архиканцлерът измагьоса малко емотиконки за форума:
angel Муахаха! Буу! Тиква
Bloody Vampire Vampire Danger! drunk
хилещ се вампир


Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitimeПон Юни 17, 2013 2:50 pm

Хммм... какво е станало с формата за публикуване на коментари?

Доста различна е отпреди. Suspect
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitimeПон Юни 17, 2013 6:30 pm

Ъхъ, някаква футуристична е Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси, отговори, съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, отговори, съобщения   Въпроси, отговори, съобщения Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси, отговори, съобщения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светъ нъ Дискъ :: За форумъ :: Съобщения и правила-
Идете на: