Светъ нъ Дискъ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светъ нъ Дискъ

Запувядъйтъ в Светъ нъ Дискъ, дом нъ Вещици, Магесници и всекаква другъ нивируятна Сган!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 "New Moon" чупи всички рекорди!

Go down 
+3
angya
Ноби Нобс
Tristan
7 posters
АвторСъобщение
Tristan
Костенурът
Костенурът
Tristan


Мнения : 441
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 29 Местоположение : Ланкър

"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitimeВто Ное 24, 2009 6:10 pm

"New Moon" чупи всички рекорди! Twilight-toilet


Вторият филм по известната серия на Стефани Майерс (Твилигхт) счупи (почти) всички възможни рекорди. "New Moon", който излезе едва преди няколко дена, успя да спечели внушителните 72,7 милиона долара само в първия ден след release-а в Щатите. С такива цифри филмът надминава "Batman: The Dark Knight", както и "Harry Potter and the Half-Blood Prince"!

Но огромната мания не е само в Щатите - "New Moon" има приходи от близо 280 милиона САМО ЗА 4 ДНИ!

Какво мислите? Ms. Green Йей, Смайърс, честито! Моля те, издай тайната! Laughing Вие гледахте ли филма? Хареса ли ви?
Върнете се в началото Go down
https://intothediscworld.forumotion.com
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : D'Hara

"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitimeВто Ное 24, 2009 6:56 pm

Ахахаха евалата Иво за картинката. Laughing
Инак защо филма е толкова гледан? Ами просто: Тъпотията ходи по хората не по овцете. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitimeВто Ное 24, 2009 7:16 pm

Ноби Нобс написа:
Ахахаха евалата Иво за картинката. Laughing
Инак защо филма е толкова гледан? Ами просто: Тъпотията ходи по хората не по овцете. Smile

Твигхлигхт Laughing
И за простотията и овцете имам теория: овцете, за разлика от хората, знаят колко точно са прости и следват природата си, докато хората си мислят, че не са прости...

По темата: харесва ми, че върколаците им се превръщат във вълци. Иначе не съм гледала филма и няма и да го гледам.
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitimeВто Ное 24, 2009 7:21 pm

ОМГ! Страшна корица lol! "Toilet", бхахаха!
Не съм го гледала още, но като едното нищо ще го направя. Ама не знам кога. На мен истински ми е интересно как ще се представи Дакота Фанинг, другото ще е за веселба.
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1385
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitimeВто Ное 24, 2009 8:58 pm

Цитат :
"New Moon" чупи всички рекорди!
... и тъпомери !!!

-"Боже , колко мъка има по този свят , Боже !" - казал Моканина

-"Всички деца трябва да се избиват ! Те ядат нашия хляб..." - добавил Боби Турбото
Върнете се в началото Go down
Nastee
Стражник
Стражник
Nastee


Мнения : 277
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Sofia

"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitimeВто Ное 24, 2009 11:18 pm

"New Moon" чупи всички рекорди! DoubleFacePalm


Последната промяна е направена от Freki на Сря Ное 25, 2009 10:53 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : обиден коментар)
Върнете се в началото Go down
RADOSTina
Стражник
Стражник
RADOSTina


Мнения : 152
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : София (нищо оргинално не ми хрумна :( )

"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitimeСря Ное 25, 2009 12:09 am

Цитат :
For all the twilight fans
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Да обиждате книгата - добре, да обиждаш филма -пак добре, да обиждаш феновете - става, но да поставяш под общ знаменател всички,хора които харесват дадена книга,която дори не си и прочел и отхвърляш къде,защото е станала известна сред плиткоумните тинейджърчета,къде защото никой в обкръжението ти не може да я трае, или защото нещата,които си чувал за нея ти се струват малоумни или банални, това вече е тъпо!
Върнете се в началото Go down
Nastee
Стражник
Стражник
Nastee


Мнения : 277
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Sofia

"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitimeСря Ное 25, 2009 8:44 am

Знаех си че мога да очаквам отговор. Very Happy
Съжалявам че съм груб, но не ми трябва да чета книгата, за да знам колко е зле. Отделните откъси даващи пример за глупостта на книгите, сюжета на филмите на които чета ревюта, и мненията и впечатленията на другите хора ми стигат да знам какво представляват.
Не искам да изпадам в подробности, защо по книгите се плюе може да се прочете и изслуша на достатъчно места.
Само ще кажа че първо, всички нареждат глупавите книги, и второ - няма да се извинявам. Може да си най умното момиче на земята, прочела си книгите - добре, по някаква неизвестна причина си ги харесала - хммм... добре, но сега да ги защитаваш, твърдейки че "дори не съм ги прочел"? Не. Това вече е тъпо. Не знам как разумен човек може да защитава творенията на тази авторка. Smile
Върнете се в началото Go down
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : D'Hara

"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitimeСря Ное 25, 2009 9:40 am

Чакай и аз да добавя няколко картинки! Laughing

"New Moon" чупи всички рекорди! You_Don__t_Need_Talent_by_DoItForTheLulz"New Moon" чупи всички рекорди! 0ae044b9af34a1c1f9d006d13449ae77"New Moon" чупи всички рекорди! 7ef380289904640afdb062aeae8909bb
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitimeСря Ное 25, 2009 11:06 am

Колеги, за пръв път ми се налага да модерирам по такъв начин нечие мнение. Съжалявам Насти, но мисля, че беше желателно. Моля, изказвайте мнение за филма, книгата, авторката (и ако може нека да са издържани в добрия тон), но нека не се обиждаме един-друг! Ако във форума нямаше фенове, може би щеше да е забавно, но знаем, че има. Защо да ги караме да се чувстват неудобно, не на място, глупави и прочее, само защото са си признали, че харесват нещо, което по-голямата част от нас не харесваме? Насти, може би си мислиш "Това беше просто шега", но мисля, че за някои хора не е точно така. Хайде да се опитаме да създадем атмосфера на достатъчно търпимост, така че всеки да може да сподели мнението си, без да се страхува да не бъде захапан от бесни кучета.
Мир!

П.п: Аз мисля, че фактът, че Радост харесва Здрач не я прави moron. По една случайност знам, че един от нас харесва розови понита, но мога да го уверя, че това по никакъв начин не променя генерално мнението ми за него. Мухахаха. Razz
Върнете се в началото Go down
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : D'Hara

"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitimeСря Ное 25, 2009 11:15 am

Freki написа:
П.п: Аз мисля, че фактът, че Радост харесва Здрач не я прави moron. По една случайност знам, че един от нас харесва розови понита, но мога да го уверя, че това по никакъв начин не променя генерално мнението ми за него. Мухахаха. Razz
Не намекваш Малкото Пони нали? Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1385
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitimeСря Ное 25, 2009 1:58 pm

Nastee , не си сам в борбата , брат ! Подкрепям те безрезервно .

Някои хора са много обидчиви , никакви футболни фенове не става от тях ... Laughing
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitimeСря Ное 25, 2009 2:20 pm

По дяволите, защо махнахте съобщението на Насти преди да съм го прочела Laughing
Ами и аз направих една такава изцепка, казвайки на приятелка, че я уважавам, задето не харесва Твилигхт... пред друга, която пък го харесва.
Никой не трябва да обижда никого, но и никой не трябва да се обижда от нещата, които се казват по адрес на книгата. Въпрос на мнение е все пак, и ако аз кажа, че книгите не струват, че са литературна помия и тн, винаги ще се намерят хора да разберат, че искам да кажа, че те нямат вкус, че са част от идиотската маса и нз още какво. Не така.
Въпреки че подкрепям Nastee и A_D_P_10, че книгите са боклук, все пак няма да е лошо да всички да се опитваме да не се обиждаме един-друг. И без това не сме много във форума...
Върнете се в началото Go down
RADOSTina
Стражник
Стражник
RADOSTina


Мнения : 152
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : София (нищо оргинално не ми хрумна :( )

"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitimeСря Ное 25, 2009 9:36 pm

Аз не се чувствам обидена, но се дразня,когато хората са предценявани само по това каква музика/книга/филм харесват. Подобно поведение е причина за всичките ми "любими" групички сред учениците. И се възпротивих, защото Насти каза всички. Само тази дума ме издразни.
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitimeСря Ное 25, 2009 9:38 pm

RADOSTina написа:
Аз не се чувствам обидена, но се дразня,когато хората са предценявани само по това каква музика/книга/филм харесват. Подобно поведение е причина за всичките ми "любими" групички сред учениците. И се възпротивих, защото Насти каза всички. Само тази дума ме издразни.

Напълно обяснимо е преценяването по любима музика/филми....... Това все пак е един от малкото начини да прецениш дали човекът насреща ти мисли поне малко като теб.
Върнете се в началото Go down
RADOSTina
Стражник
Стражник
RADOSTina


Мнения : 152
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : София (нищо оргинално не ми хрумна :( )

"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitimeСря Ное 25, 2009 9:41 pm

angya написа:
RADOSTina написа:
Аз не се чувствам обидена, но се дразня,когато хората са предценявани само по това каква музика/книга/филм харесват. Подобно поведение е причина за всичките ми "любими" групички сред учениците. И се възпротивих, защото Насти каза всички. Само тази дума ме издразни.

Напълно обяснимо е преценяването по любима музика/филми....... Това все пак е един от малкото начини да прецениш дали човекът насреща ти мисли поне малко като теб.

На базата на една книга, да наречеш всички фенове глупаци Shocked ? За мен това не е обяснимо.
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitimeСря Ное 25, 2009 9:45 pm

RADOSTina написа:
angya написа:
RADOSTina написа:
Аз не се чувствам обидена, но се дразня,когато хората са предценявани само по това каква музика/книга/филм харесват. Подобно поведение е причина за всичките ми "любими" групички сред учениците. И се възпротивих, защото Насти каза всички. Само тази дума ме издразни.

Напълно обяснимо е преценяването по любима музика/филми....... Това все пак е един от малкото начини да прецениш дали човекът насреща ти мисли поне малко като теб.

На базата на една книга, да наречеш всички фенове глупаци Shocked ? За мен това не е обяснимо.

Ами не знам, аз например съм на мнение, че всички чалгари са кретени. От всяко правило си има изключения (една от най-добрите ми приятелки), но това не променя правилото. Не твърдя, че това е случая с Нести, Твилигхт и феновете му (не на Нести, на Твилигхт Laughing ), защото не съм доказала за себе си никакво правило в тази връзка (напротив, установявам, че много интелигентни същества харесват книгите, което ме изумява безкрайно).
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitimeСря Ное 25, 2009 10:19 pm

Тук не обсъждаме дори това кой как преценява интелекта на другия.Всеки си има свои си критерии за преценка на това кой е глупав и кой е умен. Идеята ми беше да си държим подобни крайни мнения за себе си, ако не ни питат. Пратчет беше писал в една от книгите нещо за това, как някои хора бъркат грубостта с откровеност."New Moon" чупи всички рекорди! Sign0195
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1385
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitimeСря Ное 25, 2009 10:38 pm

Абе хора стегнете се малко ! Айде да се правим на ощипани за най-малкото нещо...
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitimeСря Ное 25, 2009 11:17 pm

facepalm
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"New Moon" чупи всички рекорди! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "New Moon" чупи всички рекорди!   "New Moon" чупи всички рекорди! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"New Moon" чупи всички рекорди!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Клуб "Дървен Философ" -->ТЕМА: Будизъм
» "Photoshop" skinny

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светъ нъ Дискъ :: За форумъ :: Кърпеният Барабан :: Филми-
Идете на: