Светъ нъ Дискъ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светъ нъ Дискъ

Запувядъйтъ в Светъ нъ Дискъ, дом нъ Вещици, Магесници и всекаква другъ нивируятна Сган!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Флууд с камъни в него

Go down 
+13
Веселко Дребнодупе
Лю
RADOSTina
Nastee
The Grim Reaper
A_D_P_10
Еск
angya
Morte
Tristan
Grethor
Freki
Ноби Нобс
17 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
АвторСъобщение
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Флууд с камъни в него - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд с камъни в него   Флууд с камъни в него - Page 16 Icon_minitimeВто Юли 31, 2012 12:45 pm

В Копривщица беше супер, но сега не мога да свикна с това, че в най-студената стая в нас е 29 градуса. Mad Искам тези горещини да свършат! Mad
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Флууд с камъни в него - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд с камъни в него   Флууд с камъни в него - Page 16 Icon_minitimeВто Юли 31, 2012 7:29 pm

При мен е 20 и по случайност не вали. Днес се замислих да пусна парното, и, осъзнавайки абсурдността, си направих мляко с какао Very Happy
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Флууд с камъни в него - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд с камъни в него   Флууд с камъни в него - Page 16 Icon_minitimeВто Юли 31, 2012 8:32 pm

Ооо... сега ти завидях! Какво не давам за 20 градуса... ако не навън, то поне в стаята ми. Ако не 20, то поне 24, и на 25 съм съгласна!!! Не го харесвам това време и толкоз. Sad Скапва ме. Изнервя ме. Пречи ми.
Искам на хлад в Копривщица... макар че за първи път, откакто ходя лете там (а го правя за пети или шести път), и там беше горещо. Даже успях с шапка на главата така да слънчасам, че ме държа два дена. Но пък нощем се охлаждаше времето...
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Флууд с камъни в него - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд с камъни в него   Флууд с камъни в него - Page 16 Icon_minitimeВто Юли 31, 2012 11:07 pm

На мен лично ми е по-неприятно преминаването от 35 на 20. Все още имам чувството, че ще се стопли след малко...
Върнете се в началото Go down
Tristan
Костенурът
Костенурът
Tristan


Мнения : 441
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 29 Местоположение : Ланкър

Флууд с камъни в него - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд с камъни в него   Флууд с камъни в него - Page 16 Icon_minitimeЧет Авг 02, 2012 4:16 pm

Мен не ми пречи топлото, тук е към 28-30, но на много места подухва приятен бриз и е идеално. Особено като си четеш книга на терасата, заобиколен от палми ^^
Върнете се в началото Go down
https://intothediscworld.forumotion.com
Sponsored content





Флууд с камъни в него - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд с камъни в него   Флууд с камъни в него - Page 16 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд с камъни в него
Върнете се в началото 
Страница 16 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» Едно, две, едно две много доста! (Флууд)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светъ нъ Дискъ :: За форумъ :: Архив-
Идете на: