Светъ нъ Дискъ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светъ нъ Дискъ

Запувядъйтъ в Светъ нъ Дискъ, дом нъ Вещици, Магесници и всекаква другъ нивируятна Сган!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къде бихте живяли на Диска?

Go down 
+7
The Grim Reaper
Freki
Кестен
A_D_P_10
Ноби Нобс
angya
Tristan
11 posters
АвторСъобщение
Tristan
Костенурът
Костенурът
Tristan


Мнения : 441
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 29 Местоположение : Ланкър

Къде бихте живяли на Диска? Empty
ПисанеЗаглавие: Къде бихте живяли на Диска?   Къде бихте живяли на Диска? Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 3:39 pm

Е, интересно ми е. Ако можехте да се преместите на някое място по Дискъ, къде бихте отишли? Малка къщурка близо до Скапан Гъз или Сенките на Морпорк? Юбервалд или Сто Хелит? Клач или Лламедос? Smile
Върнете се в началото Go down
https://intothediscworld.forumotion.com
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Къде бихте живяли на Диска? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде бихте живяли на Диска?   Къде бихте живяли на Диска? Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 6:29 pm

Анкх-Морпорк. Така или иначе. Не, че си падам по градовете, но рано или късно щях да се озова в АМ.
Върнете се в началото Go down
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : D'Hara

Къде бихте живяли на Диска? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде бихте живяли на Диска?   Къде бихте живяли на Диска? Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 6:37 pm

Нямаше ли такава тема? Или е била в стария форум?

Иначе: Къде другаде може да иска един Ноби освен - Сенките!
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
Tristan
Костенурът
Костенурът
Tristan


Мнения : 441
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 29 Местоположение : Ланкър

Къде бихте живяли на Диска? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде бихте живяли на Диска?   Къде бихте живяли на Диска? Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 7:08 pm

angya написа:
Анкх-Морпорк. Така или иначе. Не, че си падам по градовете, но рано или късно щях да се озова в АМ.

Малко по-специфично? Къде в АМ?
Върнете се в началото Go down
https://intothediscworld.forumotion.com
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1386
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Къде бихте живяли на Диска? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде бихте живяли на Диска?   Къде бихте живяли на Диска? Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 7:49 pm

Генуа: вууду , бардаци и алигатори... Very Happy

Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Къде бихте живяли на Диска? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде бихте живяли на Диска?   Къде бихте живяли на Диска? Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 9:36 pm

Ъм.. къде би се чувствал най-добре един върколак, а?;р При най-страшната жена в АМ, ест ;р
Върнете се в началото Go down
Кестен

Кестен


Мнения : 79
Дошъл в Дискъ на : 08.08.2009

Къде бихте живяли на Диска? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде бихте живяли на Диска?   Къде бихте живяли на Диска? Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 10:30 am

При монасите на времето ми се вижда добро място, цветя, вечно падат черешови листенца, отглеждаш плонини бонзай... идилия.
А и можеш да ходиш навсякъде и... всякога! =)
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1386
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Къде бихте живяли на Диска? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде бихте живяли на Диска?   Къде бихте живяли на Диска? Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 6:18 pm

Кестен написа:
При монасите на времето ми се вижда добро място, цветя, вечно падат черешови листенца, отглеждаш плонини бонзай... идилия.
А и можеш да ходиш навсякъде и... всякога! =)
Наистина прекрасно място ! Като се уморя от онези три неща в Генуа , бих отседнал при монасите .
Най-добре ще е , подобно на Ринсуинд , да разгледам целия Диск , но за разлика от него , да мога да се спирам и да разглеждам .
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Къде бихте живяли на Диска? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде бихте живяли на Диска?   Къде бихте живяли на Диска? Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 11:10 pm

След като го изпътувам целия ще се установя в Анкх-Морпорк, на служба при Патриция. Ще бъда... грейка за легло? Laughing Добре де! Ще му бъда Секретар и Пръв помощник (ще отровя Дръмнот) плюс грейка за легло. tongue
Върнете се в началото Go down
Кестен

Кестен


Мнения : 79
Дошъл в Дискъ на : 08.08.2009

Къде бихте живяли на Диска? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде бихте живяли на Диска?   Къде бихте живяли на Диска? Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 9:02 am

В смисъл че ще те държат/напълнят с живи въглени и ще те мушнат под завивките да ги стоплиш преди да си легне патриция, а после ще те изхвърлят като стара пепал на бунището?
Друг е въпросът, че Ветинари не спи...
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Къде бихте живяли на Диска? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде бихте живяли на Диска?   Къде бихте живяли на Диска? Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 10:00 am

Не те е срам да си вреш носа между завивките на хората!
Спи той, спи. Да не е чумав, че да не спи. Или поне си ляга, което е по-важното.
Върнете се в началото Go down
The Grim Reaper
СМЪРТ
СМЪРТ
The Grim Reaper


Мнения : 171
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 33 Местоположение : Death's Domain

Къде бихте живяли на Диска? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде бихте живяли на Диска?   Къде бихте живяли на Диска? Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 6:33 pm

АЗ ПЪК ЩЕ СИ ЖИВЕЯ В МОЯТА СИ КЪЩА. ТИХА, СПОКОЙНА И ПРОСТОРНА, СТИГА ДА НЕ ТЕ ПРИТЕСНЯВА МИРИЗМАТА НА ПЪРЖЕНА ОВЕСЕНА КАША, РАЗНАСЯЩА СЕ ОТ КУХНЯТА. ПЪК АКО РЕША ДА ХОДЯ НЯКЪДЕ СИ ИМАМ БИНКИ.
Върнете се в началото Go down
Sam Vimes a.k.a. SEZ

Sam Vimes a.k.a. SEZ


Мнения : 3
Дошъл в Дискъ на : 07.03.2011
Възраст : 43

Къде бихте живяли на Диска? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде бихте живяли на Диска?   Къде бихте живяли на Диска? Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 10:27 pm

Ще се постарая да пообиколя Диска, че така или иначе, както казва angua ще попадна в АМ накрая Wink
Върнете се в началото Go down
Talasum
Стражник
Стражник
Talasum


Мнения : 35
Дошъл в Дискъ на : 26.11.2011
Възраст : 36 Местоположение : Сенките-Анкх-Морпорк

Къде бихте живяли на Диска? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде бихте живяли на Диска?   Къде бихте живяли на Диска? Icon_minitimeНед Ное 27, 2011 1:51 am

Аз бих си живуркал в някоя дупка в Сенките. Ще кандидатствам за работа в Гилдията на крадците и ще си бачкам честно и почтено...ъъъ да де при крадците всички са почтени.
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Къде бихте живяли на Диска? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде бихте живяли на Диска?   Къде бихте живяли на Диска? Icon_minitimeПет Ное 30, 2012 5:50 pm

Хм... ако е Анкх-Морпорк - в НУ. Ако ли не - някъде в дълбоките гори, във висока и крива магьосническа кула. Ms. Green
В Ланкър много ми харесва, но пък там е пълно с вещици, които едва ли биха се зарадвали на една магесница...
Иии, разбира се бих ходила редовно на гости в къщата на The Grim Reaper... само алергията ми от котки би ме разколебала. Laughing
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
SkyIrina
Вещицъ
Вещицъ
SkyIrina


Мнения : 92
Дошъл в Дискъ на : 21.03.2013
Местоположение : Сф

Къде бихте живяли на Диска? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде бихте живяли на Диска?   Къде бихте живяли на Диска? Icon_minitimeСря Дек 25, 2013 3:51 pm

Искам малка къщичка в гората краи Ланкър Smileи най-страшното нещо дето броди там из горите, да съм аз Smile Но без Льольовщини, моля  pirat
Върнете се в началото Go down
http://fragilelove.forumotion.com
Sponsored content





Къде бихте живяли на Диска? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде бихте живяли на Диска?   Къде бихте живяли на Диска? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къде бихте живяли на Диска?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коя ви е любимата поредица от Диска?
» Любими герои от Света на Диска

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светъ нъ Дискъ :: По Светъ нъ Дискъ и у нас :: Турстическъ Агенцийъ Дискъ-
Идете на: