Светъ нъ Дискъ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светъ нъ Дискъ

Запувядъйтъ в Светъ нъ Дискъ, дом нъ Вещици, Магесници и всекаква другъ нивируятна Сган!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Никакви краставици, само тиквички

Go down 
+3
The Grim Reaper
A_D_P_10
Char
7 posters
АвторСъобщение
Char

Char


Мнения : 68
Дошъл в Дискъ на : 15.05.2011

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeПон Май 16, 2011 11:54 am

Откога не съм си правила теми по форуми...чувствам се преродена.
Както се вижда от ника ми, аз съм Чар, също така Ади/Шади/Аля.
изберете си или си измислете ново.
На 18 съм, от Варна и зодия Скорпион е най-яката.
Обичам- освен Пратчет- Кинг, Бредбъри, Стайнбек, Азимов, А. и Б. Стругацки, Джордан, Толкин, Р.Силвърбърг, Фр. Хърбърт и производни
Обичам стари сай-фай сериали като "Вавилон 5" и обвинявам изцяло баща си.
Обичам и нови като "Battle Star Galactica".

Обичам мюзикъли- трябва да гледам повече- и обичам да пея. Не че пея много хубаво, просто обичам.
Разчетворена съм- иска ми се да имам нежен, достигащ ужасни височини глас като на Emily Rossum, за да пея The phaantom of the opera is theere, или дрезгав глас като на Джоан Джет или Кортни Лов, или плътното вибрато на Джуди Гарланд.
Somewhere over the rainbowww, никой не може да я изпее като неяя, по дяволите.
Обичам Джони Деп и го отстоявам, въпреки че е толкова мейнстрийм да обичаш Джони, нали.
Обичам и Тим Бъртън и Хелена.
Обичам Ейдриън Броуди.
Обичам Натали Портман и Елън Пейдж (<333)
Обичам фентъзи и фантастика, и не само.
Обичам си КАПСА, но някой ме е изпреварил. :Д
Обичам слънце, но много повече не обичам слънце.
Обичам дъжд и вятър и да спя, докато вали.
Обичам да ям, докато гледам хубав филм и докато чета, да се сгуша под юрган. Дори през лятото.
Обичам повече кучета, отколкото котки.

ОБИЧАМ ТИКВИЧКИ.

Обичам да пиша по форуми, напук на Фейсбук.
Е, но пиша и във Фейсбук.
Много.
Но ми липсват форумите и старите флууд-глупости.
Обичам странни, имперфектни човешки черти..
Обичам, когато заместо "Хубава си" ми казват "Мноо си грозна" в качеството си на компрлимент. :Д
Обичам пианистки пръсти, хубави коси и КРИВИ УСМИВКИ още отпреди Едуард- :Д
Обичам извратен хумор.
Обичам да казвам какво обичам, защото мразя много повече неща.

Прекалих ли?
А, ОБИЧАМ ЧЕРВЕНО и кока кола.
Спасете тюлените, мерси за вниманието.

винаги закъснявам за купона по форумите : /
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1386
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeПон Май 16, 2011 4:15 pm

Char написа:
Обичам- освен Пратчет- ...Бредбъри, .... Азимов, А. и Б. Стругацки...
Обичам стари сай-фай сериали като "Вавилон 5" ...
Обичам и нови като "Battle Star Galactica".
...............................................................
Обичам Джони Деп и го отстоявам, въпреки че е толкова мейнстрийм да обичаш Джони, нали.
.......................................................
Обичам Натали Портман...
Обичам... фантастика, и не само.
........................................................
Обичам повече кучета, отколкото котки.
..........................................................
Обичам странни, имперфектни човешки черти..
..................................................................
Обичам извратен хумор.
Евала !!!

Char написа:
Somewhere over the rainbowww, никой не може да я изпее като неяя, по дяволите.
Освен 350-килограмов хаваец ! Wink И все пак , не е като нея , по-хубаво е ... Smile
Върнете се в началото Go down
Char

Char


Мнения : 68
Дошъл в Дискъ на : 15.05.2011

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeПон Май 16, 2011 5:53 pm

Е, хайде бе, обичам кавъра на Iz, но първото впечатление от "Магьосник ът от Оз" си остана незаличимо. :Д;

Фен на "Вавилон 5", наистина? :Д
Върнете се в началото Go down
The Grim Reaper
СМЪРТ
СМЪРТ
The Grim Reaper


Мнения : 171
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 33 Местоположение : Death's Domain

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeПон Май 16, 2011 7:06 pm

АЙДЕ ЕДНО "ДОБРЕ ДОШЛА" И ТУК!
"НЯКОЙ" СИ БЕШЕ ЗАПЛЮЛ ПРАВОТО НА КАПС ОЩЕ ПРЕДИ ДВЕ ПРЕМЕСТВАНИЯ НА ФОРУМА Wink
СМЪРТ

КОЙТО НЕ ОБИЧА ДЖОНИ ДА СЕ ПРИГОТВИ ДА МУ ПИЩИ БАНШИ ДОВЕЧЕРА. ЕВАЛА ЗА МЮЗИКЪЛИТЕ И ПЕЕНЕТО, АЗ ОБАЧЕ (ДА ОПУСТЕЕ МАЙКА МИ, ЧЕ МЕ Е РОДИЛА МОМИЧЕ) ИСКАМ ДА ИМАМ ГЛАС КАТО НА ANTHONY WARLOW. СЪДБА...
Върнете се в началото Go down
Char

Char


Мнения : 68
Дошъл в Дискъ на : 15.05.2011

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeПон Май 16, 2011 7:10 pm

Като бях в един приятел, поиграхме си с ония аудио програми, от които почти не разбирам (така че основно той си играеше) и, нали, настройва височини, вибрато, глупости и откри как да направи гласа си женски , а моя-мъжки.
И ще ти кажа, имам ужасно секси мъжки глас!
Сигурна съм на 100 процента, че трябва да съм мъж.
мамка му.
добре заварили.


Спокойно, няма да има оспорване на права, човек на честта съм и тн

Върнете се в началото Go down
The Grim Reaper
СМЪРТ
СМЪРТ
The Grim Reaper


Мнения : 171
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 33 Местоположение : Death's Domain

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeПон Май 16, 2011 7:14 pm

АЗ В УЧИЛИЩНИЯ ХОР ПЯХ ТЕНОР, НО ЗВУЧАХ КАТО НЕДОРАЗВИТ ИМБЕЦИЛ. СЕГА СА МЕ СЛОЖИЛИ МЕЦОСОПРАН И НЯМА ВЕЧЕ МЪРДАНЕ...

БТВ, СИГУРНА ЛИ СИ, ЧЕ ВАШИТЕ НЕ СА ТЕ НАМЕРИЛИ В РЪЧНА ЧАНТА НА НЯКОЯ ГАРА?
Върнете се в началото Go down
Char

Char


Мнения : 68
Дошъл в Дискъ на : 15.05.2011

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeПон Май 16, 2011 7:17 pm

Мисля, че и аз съм мецосопран. Баси скучната работа : ?
а ти поне си пяла в хор, сиреч предполага се, че звучиш по-добре от мен. Ако има нещо, което силно ме дразни, то е, че нямам страхотен глас, при положение, че трябва да имам.
Имам желанието да пея, обичам да пея, обичам музиката. Куца работа..
Върнете се в началото Go down
The Grim Reaper
СМЪРТ
СМЪРТ
The Grim Reaper


Мнения : 171
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 33 Местоположение : Death's Domain

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeПон Май 16, 2011 7:21 pm

АЗ ПАК ПЕЯ В ХОР, НО НЯМАМ СТРАХОТЕН ГЛАС. МОЯТА РОЛЯ Е ДА УЧА БЪРЗО И ДА ДЪРЖА СТАБИЛНО, ЩОТО ТИЯ СЪС "СТРАХОТНИТЕ" ГЛАСОВЕ СА БАСИ БЛЕЙКИТЕ...
Върнете се в началото Go down
Char

Char


Мнения : 68
Дошъл в Дискъ на : 15.05.2011

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeПон Май 16, 2011 7:25 pm

-->като повечето "хора на изкуството", сещаш се. Не, ако познаваш художници и младежи със склонност към композиране, ще откриеш една тяхна ужасно обща черта: разсеяни са повече и от мене.
(имам предвид, колко по-лошо може да стане??)
Май ти завиждам за пеенето в хор, живея в апартамент, в който не е добре да се пее, щото преча на съседите, така че го правя само като съм някъде outdoors : /
Върнете се в началото Go down
The Grim Reaper
СМЪРТ
СМЪРТ
The Grim Reaper


Мнения : 171
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 33 Местоположение : Death's Domain

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeПон Май 16, 2011 7:30 pm

ПОЗДРАВ ТОГАВА:


Я СПОДЕЛИ КОИ СА ТИ ЛЮБИМИТЕ МЮЗИКЪЛИ? АЗ СЪМ МАЛКО БОЛНА НА ТАЯ ТЕМА...


Последната промяна е направена от The Grim Reaper на Пон Май 16, 2011 7:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Char

Char


Мнения : 68
Дошъл в Дискъ на : 15.05.2011

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeПон Май 16, 2011 7:31 pm

Това вий ли сте? Добри сте. все пак ти харесва да ходиш там, нали?
Върнете се в началото Go down
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : D'Hara

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeПон Май 16, 2011 7:36 pm

Добре дошла. Smile
A_D_P_10 написа:
Евала !!!

Същото!
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
The Grim Reaper
СМЪРТ
СМЪРТ
The Grim Reaper


Мнения : 171
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 33 Местоположение : Death's Domain

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeПон Май 16, 2011 7:38 pm

Char написа:
Това вий ли сте? Добри сте. все пак ти харесва да ходиш там, нали?

ХАРЕСВА МИ, ЪФКОРС Wink НО ТОВА НЕ МИ ПРЕЧИ ДА СИ МРЪНКАМ.
Върнете се в началото Go down
Char

Char


Мнения : 68
Дошъл в Дискъ на : 15.05.2011

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeПон Май 16, 2011 7:45 pm

Ноби Нобс написа:
Добре дошла. Smile
A_D_P_10 написа:
Евала !!!

Същото!
Обещавам да си прекарам приятно. Cool

@Рийпър, в моята тема си свободна да мрънкаш даже за това, че светът се върти (дали?) цял ден. :д
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeПон Май 16, 2011 11:07 pm

И какво, сега не им харесваш на краставиците?!
Пък и аз харесвам мюзикъли, защото добре, че беше Рийпи да ме светне. I love you
Аз искам да имам глас като на Агнес, т.е - да мога да изпея ВСИЧКО! Ииили, като на Урсус от "Човекът, който се смее"
Между другото - мноо си грозна. (*ъъм, нещо такова ли?*)
Върнете се в началото Go down
Char

Char


Мнения : 68
Дошъл в Дискъ на : 15.05.2011

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeВто Май 17, 2011 10:30 am

И аз искам да мога да изпея ВСИЧКО. :д
сиреч, искам и да съм като Дейвид Бауи и да мога да пея във всички стилове.
уф.



Цитат :
Между другото - мноо си грозна. (*ъъм, нещо такова ли?*)
Ееех, ти пък . *blush*
мерси :Д
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1386
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeВто Май 17, 2011 6:30 pm

Char написа:
Фен на "Вавилон 5", наистина? :Д
Срещат се...
Страхотно сериалче е ; по-хубаво от Трек-овете ! (Сигурно има и несъгласни ?!?!) Rolling Eyes Very Happy
Върнете се в началото Go down
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : D'Hara

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeВто Май 17, 2011 7:32 pm

Ти само чакай Марток да види коментара ти за Стар Трековете и гледай к'во става! Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
Char

Char


Мнения : 68
Дошъл в Дискъ на : 15.05.2011

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeВто Май 17, 2011 9:09 pm

A_D_P_10 написа:
Char написа:
Фен на "Вавилон 5", наистина? :Д
Срещат се...
Страхотно сериалче е ; по-хубаво от Трек-овете ! (Сигурно има и несъгласни ?!?!) Rolling Eyes Very Happy
Не знам, аз съм БЕЗАПЕЛАЦИОННО съгласна. Гадно ми беше само, че изритаха Синклер, така и не свикнах с новия капитан....
ама обичам:
Маркъс, Иванова (поне моментите със съветските шегички :д ), Джикар (още отпреди Молари да стане пълно лайно :д), посланник Кош също. Сигурно защото не говори. :д
О, ииии...*тарарам* Гарибалдии!
Абе, истински бисер си е тоя сериал, така и не ми омръзна.
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeПет Май 20, 2011 9:12 pm

Char написа:
Откога не съм си правила теми по форуми...чувствам се преродена.
Както се вижда от ника ми, аз съм Чар, също така Ади/Шади/Аля.
изберете си или си измислете ново.
Приятно ми е, Чар! Аз съм Селин/Еск/Вампс/Шепот/Керази (туй е героиня от една STAR WARS детска книжка.. не питай)/Архи(канцлера)/Вида/очаквай продължение. Very Happy
Char написа:
На 18 съм, от Варна и зодия Скорпион е най-яката.
Коя зодия каза, че е най-яката???
Край, вече съм ти заклета фенка. Точка.

Char написа:
Обичам- освен Пратчет- Кинг, Бредбъри, Стайнбек, Азимов, А. и Б. Стругацки, Джордан, Толкин, Р.Силвърбърг, Фр. Хърбърт и производни
Тук е мястото за едно ЕВАЛА!!! и от мене!
Много, много харесвам "Време на промени" на Робърт Силвърбърг. Но съм му чела само нея.Препоръчай ми още някоя? Гледах вчера няколко на площад Славейков и се чудех коя да си взема. Cool

Char написа:
Обичам Джони Деп и го отстоявам, въпреки че е толкова мейнстрийм да обичаш Джони, нали.
Вчера за първи път гледах "Карибски пирати" (още само първата част) и от вчера и аз обичам Джони Деп. Много. влюбено
Char написа:
Обичам и Тим Бъртън и Хелена.
Поздрав с песен от "Кошмар преди Коледа" по избор! Ms. Green
Char написа:
Обичам Ейдриън Броуди.
Обичам Натали Портман и Елън Пейдж (<333)
Обичам фентъзи и фантастика, и не само.[/quote]
Фентъзито ии фантастиката рулззз. study Натали Портман + фантастика = STAR WARS = влюбено влюбено влюбено
Char написа:
Обичам си КАПСА, но някой ме е изпреварил. :Д
Ооо, да, и то как! Twisted Evil
Char написа:
Обичам слънце, но много повече не обичам слънце.
Обичам дъжд и вятър и да спя, докато вали.
Същото. Особено често ще чуваш от мен колко повече не обичам слънце през сезона, който бавно и неумолимо настъпва... Razz Ама пък през зимата я няма тази прекрасна зеленина^^ Нито пък приспивния дъжд... *размечтава се*
Char написа:
ОБИЧАМ ТИКВИЧКИ.
Аз пък краставици. И царевици. Всъщност, като един уважаващ себе си Архиканцлер, не трябва ли да обичам всичко!? Струва си да се помисли върху този въпрос...
Char написа:
Обичам да пиша по форуми, напук на Фейсбук.
Е, но пиша във Фейсбук.
Много.
Но ми липсват форумите и старите флууд-глупости.
Тук отново е подходящо място за: ЕВАЛА!!! Не, всъщност за: ЕВАЛА!!!!!!!!! И аз пиша много във Фейсбуук, но го мразя. И форумите ми липсват ужасно. Единственият активен форум, който следя, е форума на СУ, който е пълен с такива безкрайно прости същества, че вече почти не следя, защото ми къса нервите. Другият оцелял форум е този и като гледам благодарение на теб е доста раздвижен. Така че си имаше достатъчно причини за ЕВАЛА-та. cyclops
Char написа:
винаги закъснявам за купона по форумите : /
И аз. Sad Ако знаеш през годините в колко ПРАЗНИ, а интересни форуми съм се регистрирала (и то във времето преди Фейсбуук, като имаше доста повече активин форуми)... много, много, много...
Тук обаче не е празно. Има си потребители, остава и да почнем да пишем. @
Приеми този дълъг пост за моето закъсняло, но много радостно ДОБРЕ ДОШЛА!!!! flower
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Char

Char


Мнения : 68
Дошъл в Дискъ на : 15.05.2011

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeПет Май 20, 2011 9:32 pm

Боже, сега ще се скъсам от quote-ване, а. :Д

Цитат :
Приятно ми е, Чар! Аз съм Селин/Еск/Вампс/Шепот/Керази (туй е героиня от една STAR WARS детска книжка.. не питай)/Архи(канцлера)/Вида/очаквай продължение. Very Happy
Char написа:
Приятно ми е Селин, Вампс, Екс, Шепот, Керази, Архи, Вида. :Д



Цитат :
Коя зодия каза, че е най-яката???
Край, вече съм ти заклета фенка. Точка.
Пичуи сме, неоспорим факт. Cool Но нямам нищо против да ми основеш фенклуб, наистина, последния ми просто умря.



Цитат :
Много, много харесвам "Време на промени" на Робърт Силвърбърг. Но съм му чела само нея.Препоръчай ми още някоя?

Имат една обща творба с Азимов. "Дете на Времето". Май ми беше първата, която прочетох и още я обичам.

Цитат :
Вчера за първи път гледах "Карибски пирати" (още само първата част) и от вчера и аз обичам Джони Деп. Много. влюбено
Ай, сиктир! Първият човек, когото срещам и едва вчера е изгледал КП и то ПЪРВА ЧАСТ. :Д
мисля, че си медицинско чудо.
Very Happy
Джони има много неща, заради които да се обича. ARIZONA DREAM като скромен пример.


Цитат :
Тук отново е подходящо място за: ЕВАЛА!!! Не, всъщност за: ЕВАЛА!!!!!!!!! И аз пиша много във Фейсбуук, но го мразя. И форумите ми липсват ужасно. Единственият активен форум, който следя, е форума на СУ, който е пълен с такива безкрайно прости същества, че вече почти не следя, защото ми къса нервите. Другият оцелял форум е този и като гледам благодарение на теб е доста раздвижен.
Дъъ, обичам да го правя като имам време (реаблитирането на форуми), а тоя форум е пич и го заслужава.
Аз следя само още един-два (един за лично творчество и един за гръндж, тъй като съм скромен админ), но къде отидоха форумите, в които имаше по сто хиляди нови поста на ден и не им смогвах. :д

Приемам твоето ДОБРЕ ДОШЛА и казвам МЕРСИ, ДОБРЕ ЗАВАРИЛА. :з
^^
Върнете се в началото Go down
Tristan
Костенурът
Костенурът
Tristan


Мнения : 441
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 29 Местоположение : Ланкър

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 4:37 pm

Знам една Удивителна и Доста Интересна Бих Казал рецепта с тиквички, мога да ти я дам ако искаш. Smile С тайни съставки! (сол и черен пипер, кхъм) Или предпочиташ тиквите си в Специалните хапчици на Леля Ог със специален сос, приготвен специално? Wink
Върнете се в началото Go down
https://intothediscworld.forumotion.com
Char

Char


Мнения : 68
Дошъл в Дискъ на : 15.05.2011

Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitimeПет Юни 17, 2011 9:37 am

Ям тиквички със всичко.
всякакви тиквички.
ям ги пържени, със сос и без сос, варени, на салата, пълнени.
това са ТИКВИЧКИ, ю ноу :д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Никакви краставици, само тиквички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Никакви краставици, само тиквички   Никакви краставици, само тиквички Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Никакви краставици, само тиквички
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светъ нъ Дискъ :: За форумъ :: Кърпеният Барабан :: За потребителите-
Идете на: