Светъ нъ Дискъ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светъ нъ Дискъ

Запувядъйтъ в Светъ нъ Дискъ, дом нъ Вещици, Магесници и всекаква другъ нивируятна Сган!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Таласъма от мазето

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Talasum
Стражник
Стражник
Talasum


Мнения : 35
Дошъл в Дискъ на : 26.11.2011
Възраст : 36 Местоположение : Сенките-Анкх-Морпорк

Таласъма от мазето Empty
ПисанеЗаглавие: Таласъма от мазето   Таласъма от мазето Icon_minitimeСря Ное 30, 2011 9:31 am

Здравейте долнища(за мен "долнище" е най-висша форма на похвала и приветствие)!

Виждам, че в този раздел повечето от потребителите са си попълнили лексиконите, затова, аз като добър спамер ще си пусна и моя тема. Само да кажа, че съм решил да наводня този толкова симпатичен форум с безсмислените си и досадни мнения. Може да ме спре единствено бан, пари или други материални облаги.

Така...казвам се Борис, към момента на 23 години, от Софията Suspect . За сега не уча вишо, но се надявам скоро това да се промени. Водя се, че работя, но не е установено дали наистина извършвам някаква полезна дейност.
Много обичам книгите! Ама много! Е така, повтарям си "Книжки, книжки, книижкиии...книжки, книжки, книижкиии".
Слушам рок музика(наблягам-РОК, а не метал-границата е тънка, но я има), поп музика, поп рок, електронна музика, даже и чалга Хаха .
Харесвам бойните изкуства, история и животните. Имам куче, папагали и гущер, който се казва Палавника Роро Уау! . Гледам футбол чат-пат.
Когато не ме мързи, много обичам да готвя. Правя чудни манджи, които в повечето случай стават за ядене и не са много отровни.

Бъдещите ми планове са:Да превзема Света и да подчиня хората на волята ми.

Забравих да кажа още, че съм много умен, красив и забавен, прекрасен и очарователен Very Happy .

Еми това е май...
Върнете се в началото Go down
Tristan
Костенурът
Костенурът
Tristan


Мнения : 441
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 29 Местоположение : Ланкър

Таласъма от мазето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таласъма от мазето   Таласъма от мазето Icon_minitimeСря Ное 30, 2011 4:40 pm

Защо таласъм? Баншитата получават по-високи заплати в днешно време. Smile
Върнете се в началото Go down
https://intothediscworld.forumotion.com
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Таласъма от мазето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таласъма от мазето   Таласъма от мазето Icon_minitimeСря Ное 30, 2011 5:10 pm

Talasum написа:
Бъдещите ми планове са:Да превзема Света и да подчиня хората на волята ми.

Mоля?! МОЛЯ?!?!
Иво, ти чуваш ли го този?
Слушай, момко, ние много преди тебе сме си заплюли да превземаме света. Всичко сме си приготвили - тайнат централа, откъдето ще ръководим всичко е обзаведена с капани, купили сме си пошли диамантени пръстени, в които да държим отрова, с която да тровим най-близките си съратници, Иво, тука, моята дружка, от пет годишен си зализва косата назад И си имаме архизлодейска птицечовка и архизлодейска песоглава чинка. Така че по-добре забрави, ще господстваш над Света само през архизлодейския ми труп. МУХАХАХАХА!
Върнете се в началото Go down
Talasum
Стражник
Стражник
Talasum


Мнения : 35
Дошъл в Дискъ на : 26.11.2011
Възраст : 36 Местоположение : Сенките-Анкх-Морпорк

Таласъма от мазето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таласъма от мазето   Таласъма от мазето Icon_minitimeСря Ное 30, 2011 11:00 pm

Таласъм, защото обичам да правя пакости и бели Ms. Green .

Не исках да се стига до преминаването ми през трупове на колеги, но ако настояваш... Razz .
Аз вече съм започнал да клонирам най-силното си оръжие, а именно себе си и да изпращам отрядите да сеят дебилщина и простотия.
Има и компромисен вариант-да ми отстъпите владението на част от земното кълбо(предпочитам на изток). И без това сега на заплата смятам да отделя малко пари и да си купя Гърция. Те сега са в такова положение, че 300лв. смятам да ми стигнат, но както и да е.
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Таласъма от мазето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таласъма от мазето   Таласъма от мазето Icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 3:02 pm

Ние с моята архизлодейска песоглава чинка се смеем над отрядите ти! камшик
В завладяването на света важна е не силата, а стилът. Важни са черните костюми на тънки бели раета. Важно е да можеш да гледаш злобно през монокъла си. Нищо не разбираш и светът ще е мой. Грибо
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Таласъма от мазето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таласъма от мазето   Таласъма от мазето Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Таласъма от мазето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светъ нъ Дискъ :: За форумъ :: Кърпеният Барабан :: За потребителите-
Идете на: