Светъ нъ Дискъ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светъ нъ Дискъ

Запувядъйтъ в Светъ нъ Дискъ, дом нъ Вещици, Магесници и всекаква другъ нивируятна Сган!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Клетниците

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Клетниците Empty
ПисанеЗаглавие: Клетниците   Клетниците Icon_minitimeПон Яну 28, 2013 4:06 pm

Гледах "Клетниците".
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
The Grim Reaper
СМЪРТ
СМЪРТ
The Grim Reaper


Мнения : 171
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 33 Местоположение : Death's Domain

Клетниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клетниците   Клетниците Icon_minitimeЧет Фев 28, 2013 8:31 am

НА МЕСТА СТАВАШЕ, НА МЕСТА БЕШЕ МНОГО ДОБРЕ, НА ДРУГИ МЕСТА МИ СЕ ИСКАШЕ ДА СИ ЗАВРА ПАСАТОР В УХОТО. ONE DAY MORE МИ БЕШЕ НАЙ-ГОЛЯМОТО РАЗОЧАРОВАНИЕ...
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Клетниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клетниците   Клетниците Icon_minitimeНед Мар 03, 2013 8:48 pm

Хора, на мен пък ужасно много ми хареса. И като пеене, и като игра, и като всичко. Отдавна нещо не ми беше харесвало толкова много. Дни след като го гледах си пях различни песни от "Клетниците", като на моменти и сега го правя. Наистина се изненадах колко НЕВЕРОЯТНО РАЗЛИЧЕН беше Хю Джакман от Върколака и от ролите, в които съм свикнала да го гледам (без да имам претенциите да съм гледала много от тях), колко достоверен старец беше накрая; колко поразяващо различна беше Ан Хатауей от веселата тийнейджърка от "Дневниците на принцесата"... На няколко пъти по време на филма ми коства много усилия да не се просълзя, като I Dreamed a Dream беше само началото... на самия финал май не успях. Беше... завладяващо, велико преживяване.
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Sponsored content





Клетниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клетниците   Клетниците Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Клетниците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светъ нъ Дискъ :: За форумъ :: Кърпеният Барабан :: Филми-
Идете на: