Светъ нъ Дискъ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светъ нъ Дискъ

Запувядъйтъ в Светъ нъ Дискъ, дом нъ Вещици, Магесници и всекаква другъ нивируятна Сган!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Скитници

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Скитници Empty
ПисанеЗаглавие: Скитници   Скитници Icon_minitimeСря Сеп 11, 2013 5:36 pm

Скитници 9igc

Това е историята на едно Пътуване. То започва за всеки по различно време и по различен начин, но пропуснеш ли да поемеш по пътя - оставаш завинаги на мястото си. Някои цял живот си стягат багажа, други тръгват нетърпеливи и неподготвени, а трети толкова усърдно се готвят, че накрая забравят изобщо да тръгнат. Всеки от Скитниците има Път, но, ето нещо интересно за пътищата - те често имат свойството да се пресичат..

Приятели, искам да споделя с вас един особено добър нов български комикс - "Скитници". Авторите са трима приятели ентусиасти, които обичат комиксите. В представянето те подчертават, че това не безкраен уебкомикс, а е онлайн графичен роман с начало и край.
Попаднах преди няколко месеца на него, когато още бяха малко страниците, затова почаках да се понатрупат малко, преди да ги споделя. Артът ми направи много силно впечатление, а и историята започва много интересно. Поне лично според мен качеството е доста високо и се надявам да развият проекта максимално.
За момента от него са готови над 20 страници - пролог и първа глава и могат да бъдат прочетени в сайта на проекта.
Пишете харесва ли ви и на вас като на мен? (:


Скитници 386695_512000452165250_1090643344_n
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
The Grim Reaper
СМЪРТ
СМЪРТ
The Grim Reaper


Мнения : 171
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 33 Местоположение : Death's Domain

Скитници Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скитници   Скитници Icon_minitimeПон Дек 23, 2013 11:20 am

АЗ ЧАКАМ ДА ПОИЗЛЯЗАТ ПОВЕЧКО СТРАНИЦИ И ТОГАВА ЩЕ ГО ПОДХВАНА.
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Скитници Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скитници   Скитници Icon_minitimeПон Дек 23, 2013 4:58 pm

То и аз първо чаках, ама накрая захванах и тогава пуснах и темата.  Very Happy Лошото е, че все по-бавно ги пускат, явно чакат повече читатели да се появят или и аз не знам какво. Яд ме е, защото е АДСКИ готин проект, само дано не го зарежат!!
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Sponsored content





Скитници Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скитници   Скитници Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Скитници
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светъ нъ Дискъ :: Фантастика и Фентъзи :: Други-
Идете на: