Светъ нъ Дискъ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светъ нъ Дискъ

Запувядъйтъ в Светъ нъ Дискъ, дом нъ Вещици, Магесници и всекаква другъ нивируятна Сган!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Doctor Who

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Doctor Who Empty
ПисанеЗаглавие: Doctor Who   Doctor Who Icon_minitimeЧет Фев 27, 2014 8:41 pm

Не че нещо, ама... защо от всички форуми (където не съм потребител...) точно в този няма тема за великият, неповторим, великолепен, епичен Doctor Who?*
Както става ясно от въведението, този сериал е вероятно най-хубавият, който съм гледала, ever. Или поне така си мисля в момента.

За тези, които не са съвсем в час, първо кратко извинение. Практически не е възможно да се говори за The Doctor без човек да звучи напълно... изтрещял (толкова хубава дума!). Все пак говорим за извънземно, така наречен Time Lord, който притежава машина на времето и пространството (T.A.R.D.I.S - Time And Relative Dimension in Space) с която пътува към различни моменти и места из вселената, където спасява различни светове. Аз казах ли ви, че звучи изчанчено?  Laughing 
Все пак Докторът изпитва специални чувства към планетата Земя, поради което често се меси в земни въпроси и още по-често спасява Земята от нападения на различни други извънземни. Обичайното. Също така поне до този момент, изключая внучката на Доктора, всички негови придружител(к)и в приключенията му са били земляни.

Имайки предвид, че сериалът се излъчва за първи път през '63, бих казала че си заслужава поне един поглед. А след първия има голяма вероятност да му хвърлите и втори...

ПС: Ако все пак има такава тема, и вашият сержант пак се е завеяла, моля изтрийте темата и я оставете да забрави лекото чувство за срам, което ще остане неминуемо след такова небрежно поведение (все пак си говорим за Доктора...).

*EDIT: Забравих да спомена в името на Аноя, богинята на неща, заседнали в чекмеджета  Laughing 
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Doctor Who Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who   Doctor Who Icon_minitimeСря Мар 05, 2014 1:29 pm

Мислила съм си много често да го гледам и не знам какво ме спира. Знам, че много хора го харесват, хех, дори майката на мъжа ми му е фенка. И все пак... някак си...  scratch 
Ангуа, ти гледала ли си старите епизоди? Бтв, нали не е нужно да ги гледам, мога да започна направо от новите серии (от 2005-та)?
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1385
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Doctor Who Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who   Doctor Who Icon_minitimeСря Мар 05, 2014 1:47 pm

Почвай от новите!
Някъде в началото на шести сезон съвсем загубих интерес и не смятам и да се връщам към сериала.
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Doctor Who Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who   Doctor Who Icon_minitimeСря Мар 05, 2014 9:11 pm

Аз започнах от новите, но сега гледам (много бавно) старите. Те обаче са тежка категория, трудно се гледа фентъзи от 60те години  Laughing 
Иначе да, от време на време има по-слаби моменти, но дори в най-слабите си моменти ми е любимия сериал, а аз гледам много... препоръчвам с поне 2 ръце и 4 лапи.
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Doctor Who Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who   Doctor Who Icon_minitimeНед Мар 23, 2014 11:03 am

И аз така все си мисля да го загледам и все нещо ме спира - може би че са много сезони и че ВСИЧКИ са суперзарибени и изумяват, че не съм го гледала. Понякога последното вместо стимулиращ, има обратен ефект. Laughing Но да - някой ден ще го загледам.
Вчера и братовчед ми ми се чудеше. Rolling Eyes 
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Havelock Vetinari

Havelock Vetinari


Мнения : 43
Дошъл в Дискъ на : 04.11.2013
Възраст : 34 Местоположение : Анкх-Морпорк

Doctor Who Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who   Doctor Who Icon_minitimeПон Яну 19, 2015 10:04 pm

някъде из pc-to Ми се въргаля първи сезон още ... ама ... опитвам се, наистина се опитвам да го изгледам, интересен е, но ми е мааааааааааааалко странен.
А т'ва е доста странно за мен;д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Doctor Who Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Doctor Who   Doctor Who Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Doctor Who
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светъ нъ Дискъ :: За форумъ :: Кърпеният Барабан :: Филми-
Идете на: