Светъ нъ Дискъ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светъ нъ Дискъ

Запувядъйтъ в Светъ нъ Дискъ, дом нъ Вещици, Магесници и всекаква другъ нивируятна Сган!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 „Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще“

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

„Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще“ Empty
ПисанеЗаглавие: „Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще“   „Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще“ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 12:24 pm

В последния филм от поредицата „Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще“ основната група мутанти води война за оцеляване през два различни периода от време. Любимите герои от оригиналната „X-Мен“ трилогия обединяват сили с по-младите си версии от 70-те, познати от предисторията „X-Мен: Първа вълна“, за да променят важно историческо събитие и да предотвратят антиутопичното бъдеще на война и разруха.


Някой тук гледа ли този филм? Очаквах го с огромно нетърпение и никак не останах разочарована. Ето го ревюто ми на филма, в което разказвам откъде идва историята на филма и споделям мнението си за него.
Много ще се радвам, ако и някой друг тук го е гледал и обменим впечатления? I love you 
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

„Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще“   „Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще“ Icon_minitimeПон Мар 16, 2015 10:32 am

... Сериозно?
Никой ли не е гледал този филм?!
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

„Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще“   „Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще“ Icon_minitimeСъб Май 30, 2015 9:14 am

Аз го гледах. Доста ми хареса, Марвел се справят чудесно последните години. За жалост усещам как Хю Джакман няма да играе Логан завинаги, което е тъжно (същото важи и за Тони Старк), но предполагам, че както феновете на комикси се приспособяват към стила на нов художник, така и ние ще преживеем смяна на физиономията...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





„Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще“ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще“   „Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще“ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
„Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще“
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светъ нъ Дискъ :: За форумъ :: Кърпеният Барабан :: Филми-
Идете на: