Светъ нъ Дискъ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светъ нъ Дискъ

Запувядъйтъ в Светъ нъ Дискъ, дом нъ Вещици, Магесници и всекаква другъ нивируятна Сган!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 О, прекрасна богиня Лю

Go down 
+5
Grethor
Lenore~
Tristan
Freki
Лю
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Лю
О, прекрасна
Лю


Мнения : 145
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : При печката

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeПет Авг 07, 2009 2:39 pm

Халоу на всички и от мен ^^^
О, прекрасна богиня Лю на нейните услуги.
Много добро дете сме, приятно, забавно момиче, не прави грешки, не пие, не пуши и по жени не ходи.
Не харесваме много магьосниците, смятайки ги за дебели и глупави, но признаваме, че имат попадения в глупостта си.
Обичаме Вихронрав и компания и имаме предпочитания към Ветинари - "Негово о, толкова секси величество"
Доста сме старички, от началото на времето ( но не от преди началото като Лили Иванова!), но в душата си винаги оставаме деца.
Обичаме да ни се угажда като на такива.
What a Face
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeПет Авг 07, 2009 2:45 pm

Сър Лю, забравихте да споменете, че понякога слизате на земята в образа на английски благородник, най-често за да се възползвате от правото на "Първа брачна нощ", ако, разбира се (и това е важно), момъкът е девствен.
И се чудя как така не спомена думичката с "я"?


Последната промяна е направена от Freki на Пет Авг 07, 2009 11:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Tristan
Костенурът
Костенурът
Tristan


Мнения : 441
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 29 Местоположение : Ланкър

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeПет Авг 07, 2009 3:15 pm

Ябълка? Ясна? Ямбол? Я, костенурка???
Върнете се в началото Go down
https://intothediscworld.forumotion.com
Лю
О, прекрасна
Лю


Мнения : 145
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : При печката

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeПет Авг 07, 2009 3:16 pm

ЯОИИИ Razz

Драги мистър Фрексън, девствените момъци ги качвам при себе си, тук в ЯОИ рая им е по-добре. Особено ако се с подходящото телосложение!
Върнете се в началото Go down
Tristan
Костенурът
Костенурът
Tristan


Мнения : 441
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 29 Местоположение : Ланкър

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeПет Авг 07, 2009 3:31 pm

Намираш се на една огромна нива, пълна с жито. На където поглед ти стига - жито, жито, жито... Какво правиш?

Изведнъж виждаш мъжа на мечтите си да язди щраус! Кой е той? Какво правиш?

Е, скачаш зад него и в щраусов галоп (да, има такъв) той те отвежда в гората до един водопад. Какво правите там?

Е, след такова изживяване той безследно изчезва. Решаваш да го потърсиш в гората. След десетина минути намираш една река от шоколад и решаваш...

Е, след това наистина е време да се гмурнеш в реката. След десет минути плуване откриваш, че дрехите ти са изчезнали. Как ще се спасиш?

Доста добра идея. Притъмнява, и трябва да се махнеш от гората бързо. За съжаление нямаш кон. Можеш да яхнеш едно от следните животни: слон, коала или птицечовка (забравих ли да кажа, че си в Австралия?). Кое избираш?

След час в галоп и тръс си уморена. Решаваш да пренощуваш в гората. На сутринта се събуждаш в нечии обятия. Чии?

След десетина минути в предгръдки отново продължаваш по пътя си. Измъкваш се и се прибираш вкъщи. Но в стаята ти вече има някой, на леглото ти. Кой?

Е, до тук. cheers
Върнете се в началото Go down
https://intothediscworld.forumotion.com
Лю
О, прекрасна
Лю


Мнения : 145
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : При печката

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeПет Авг 07, 2009 3:46 pm

1. Ще се хвърля върху житото и ще полежа така известно време мислейки си колко е хубаво без хора и цивилизация наоколо.
2. И аз бих искала да знам кой е. Ако го знаеш може да ми го кажеш ^^^ Иначе майче ще бягам от щрауса ( страшни са тези животни).
3. Абе откъде да знам, че не е някакъв маниак, а е ТОЧНО мъжът на мечтите ми?
4. Ето виждате ли - изчезва. И това ми бил мъж на мечтите. Да, да, ама не. Иначе естествено ще ям шоколад.
5. Абе то от шоколада по мен едва ли ще се вижда нещо ^^^
6. ПТИЧЕЧОВКА ПРЕЗИДЕНТ!
7. И аз това искам да зная *гледа Иво на кръв. Къв е той, че да я поставя в нечии обятия*
8. Това вече е прекалено! Стига бе! Искам малко усамотение!!!
Върнете се в началото Go down
Lenore~
Вещицъ
Вещицъ
Lenore~


Мнения : 30
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : XXXX

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeПет Авг 07, 2009 3:51 pm

Любимата ти яои двойка? *примиг*
Върнете се в началото Go down
Лю
О, прекрасна
Лю


Мнения : 145
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : При печката

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeПет Авг 07, 2009 6:41 pm

Дъх ужасно много са.
Да кажем за Dj харесвам абсолютно всичките двойки от Реборн т.е. Дино-Хибари, Ямамото-Гокудера, Реборн-Ламбо ( тази може да ми се нарече любима, но понякога идва прекалено хард), преди не харесвах Хибари-Тсуна ама повечето уаншотове с тях са страшно сладурски, особено има един дето Тсуна е като заек ^^^.
Водя се фен и на Джунджоу( макар че точно то в момента е мания и едва ли има много антифенове), като обичам Хиро-чан ^^^. Покрай мистър Фрексън започнах да забелязвам и качествата на Усаги Razz
Любими дж са ми също Зоро-Санжи ( One piece), Хирума-Сена (Eyeshield 21) и Matt - Меllo (Death note).
При мангите по-трудно ще обяснявам обаче, тъй като те са голямо количество и не си падам по най-известните като оновасмомчетодетоприличанамомичеивсичкисикатдагоизнасилят. Харесвам арта на Akira Kambe, Minami Haruka, Kisaragi Hirotaka и Kamo Nabako.
Това е възможно най-малкото, което мога да кажа по темата.

Не забравяй, че ти попита ^^^

Едит:Иво няма неприлични неща ^^^
Върнете се в началото Go down
Grethor
Магесник
Магесник
Grethor


Мнения : 328
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeПет Авг 07, 2009 10:58 pm

Аз все щях да питам, ама от възрастта забравям. Таааа....какво е туй ЯОИ? scratch
Върнете се в началото Go down
http://grethorsblogfantastic.blogspot.com/
Лю
О, прекрасна
Лю


Мнения : 145
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : При печката

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeПет Авг 07, 2009 11:44 pm

Двама батковци се обичат и се гушкат, и правят разни му там неща на закрито ( и открито понякога)


Последната промяна е направена от Лю на Съб Авг 08, 2009 11:48 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeСъб Авг 08, 2009 11:06 am

О, прекрасна богиньо Лю,
лилавото ти отива!
Ms. Green
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Gytha Ogg
Върховнъ Майкъ
Върховнъ Майкъ
Gytha Ogg


Мнения : 52
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Ланкър

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeСъб Авг 08, 2009 12:31 pm

О, прекрасна богиньо! Поклон пред Вас!
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeЧет Авг 20, 2009 2:16 pm

О, прекрасна богиньо Лю... не ти ли писна от поклонници Laughing
А вие каква искате да станете, когато пораснете... метафорично казано, разбира се?
Върнете се в началото Go down
Лю
О, прекрасна
Лю


Мнения : 145
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : При печката

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeВто Окт 27, 2009 7:22 pm

Диктатор на света ^^^
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeВто Окт 27, 2009 8:47 pm

Ъъъ, много световни диктатори станахме вече! Дори и Иво се опитва да се напъха в редиците. сърдито
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeВто Окт 27, 2009 10:07 pm

Лю написа:
Диктатор на света ^^^

О, прекрасна богиньо Лю, трябва да отбележа, че много тежкарски я карате (както подхожда на една богиня), сравнете датата на въпроса с датата на отговора! Laughing
Това за диктаторите... аз не искам да съм диктатор, аз искам да съм диктатор, защото те рано или късно умират... обикновено болезнена смърт.
Върнете се в началото Go down
Лю
О, прекрасна
Лю


Мнения : 145
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : При печката

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeВто Окт 27, 2009 10:54 pm

Иво пък какво дири при диктаторите? Той на един форум позволи да направи революция и да вземе властта, пък какво остава за света...

Абе това дали един Бог-диктатор може да умре е доста спорен въпрос, но от друга страна на нас боговете материята ни е в определена степен ( да не развалям имиджа!) отказана, докато ако имаш власт на земята + че си безсмъртен и всесилен = пей сърце
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 7:43 am

Усещате ли как люмонистическият тоталитарен режим е на път да превземе България, после ЕС и накрая целия свят... Световна заплаха долавям!! afro
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 10:35 am

Аз усещам, но заплаха не долавям. Дори бих гласувала за люмонистически тоталитарен режим, ако имаше смисъл, но понеже е тоталитарен режим избори няма да има така или иначе.
Все пак, да не забравяме, че боговете не се интересуват от това какво става на Земята. Така че аз си работя тука, тихичко, за налагането на Фрекизъма с насилствени средства. I love you
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 11:39 am

Аз пък мисля, че никоя от вас не може да завземе властта. Не и от такава могъща сила като идиотизма... Единствения начин е да работите в коалиция с него, но не ви виждам да го направите, честно казано.
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 11:56 am

Получавам съобщение!
Люмонистите са спрени (за момента) с помощта на специално оръжие: божествена настинка! И затова няма да има люмонистическо шествие на Вси Светий. No Фрекистите също не настъпват, ама знае ли завбъдеще човек. cyclops
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 11:58 am

Ето, значи, част от моята политическа платформа - когато завладея Света ще детерминирам с крайни средства всички идиоти. И понеже това включва една огромна част от населението така ще се решат и редица други проблеми като пренаселеността, световния глад, замърсяванията и т.н. Taнц

П.П: Божестена настинка! Уау! Laughing Как звучи само. Сър Лю, бързичко да оздравявате! sunny
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 9:27 pm

Фрексън, нямаш шанс. Да детерминираш всички привърженици на идиотизма, значи да детерминираш... всички. От 6-7 милярда сигурно има към 1000-2000 които не са... и повечето от тях живеят или искат да живеят на върха на планина (с цел да не виждат останалите 5-6 999 000)
Върнете се в началото Go down
Sisito0o
Вещицъ
Вещицъ
Sisito0o


Мнения : 134
Дошъл в Дискъ на : 20.10.2009
Възраст : 31 Местоположение : Вкъщи ;)

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeСъб Окт 31, 2009 1:13 pm

А от по-друга гледна точка, най-големият идиот е този, дето се отказва от сичкуту благо на човечеството и отива да се изтезава самичък на върха на планината...Smile Тъй че явно ще се наложи наистина да трепеш всички Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Лю
О, прекрасна
Лю


Мнения : 145
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : При печката

О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitimeСъб Окт 31, 2009 2:59 pm

Какво против Заратустра имате? Sad
Нищо, че татко му е малко луд, лош и болен от сифилис, бедното свърхчовече нищо лошо не ви е направило!

ЕДИТ : Защо не говорите за мен в тази тема, която е направена за да се говори за МЕН ?!!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





О, прекрасна богиня Лю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: О, прекрасна богиня Лю   О, прекрасна богиня Лю Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
О, прекрасна богиня Лю
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ЧРД на О, прекрасна Лю и Чапс!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светъ нъ Дискъ :: За форумъ :: Кърпеният Барабан :: За потребителите-
Идете на: