Светъ нъ Дискъ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светъ нъ Дискъ

Запувядъйтъ в Светъ нъ Дискъ, дом нъ Вещици, Магесници и всекаква другъ нивируятна Сган!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 В Дома на СМЪРТ...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
The Grim Reaper
СМЪРТ
СМЪРТ
The Grim Reaper


Мнения : 171
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 33 Местоположение : Death's Domain

В Дома на СМЪРТ... Empty
ПисанеЗаглавие: В Дома на СМЪРТ...   В Дома на СМЪРТ... Icon_minitimeНед Авг 09, 2009 4:10 pm

... МУЗИКАТА Е НА ПЪРВО МЯСТО. МУЗИКАТА МИ Е НАРКОТИК, КОЙТО НЕ СЕ ОПИТВАМ ДА ОТКАЖА. СЛУШАМ КАКВО ЛИ НЕ, НАЙ-ВЕЧЕ МЮЗИКЪЛИ - "ФАНТОМЪТ НА ОПЕРАТА", "СУИНИ ТОД", "КОТКИ", "ДЖЕКИЛ И ХАЙД", "ПРОДУЦЕНТИТЕ", "КЛЕТНИЦИТЕ", "ПАРИЖКАТА СВЕТА БОГОРОДИЦА", "ЦАР ЛЪВ", "КОСА"; САУНДТРАЦИ - ЛЮБИМИТЕ МИ КОМПОЗИТОРИ СА ХАУЪРД ШОР (ВЛАСТЕЛИНЪТ НА ПРЪСТЕНИТЕ), ДАНИ ЕЛФМАН (БАТМАН, ЕДУАРД НОЖИЦИТЕ, КОШМАРЪТ ПРЕДИ КОЛЕДА, СЛИЙПИ ХОЛОУ, БУЛКАТА ТРУП), ХАНС ЦИМЕР (РЕЙНМЕН, ГЛАДИАТОР, ЦАР ЛЪВ, ПРИНЦЪТ НА ЕГИПЕТ, КАРИБСКИ ПИРАТИ 2 И 3) И АЛЪН МЕНКЕН (КРАСАВИЦАТА И ЗВЯРА, ПАРИЖКАТА СВЕТА БОГОРОДИЦА, ПОКАХОНТАС). СЪЩО ТАКА ОБИЧАМ ROXETTE (ПЪРВОТО МИ ДОКОСВАНЕ ДО МУЗИКАТА "ЗА ВЪЗРАСТНИ", СЛЕД БЕЗБРОЙНИТЕ ГОДИНИ ПРЕКАРАНИ С КАСЕТКИТЕ "ПЕЙТЕ С НАС"), GENITORTURERS, CHIASM И DANNY LOHNER (В ТЪМНИТЕ ЗИМНИ НОЩИ, КОГАТО ИЗПАДАМ В СТРАННИ НАСТРОЕНИЯ И МИ СЕ ИСКА ДА ВЗЕМА КОСАТА И ДА Я РАЗМАХВАМ, ДОКАТО... КХЪМ, ТАКА ДЕ), THE KING'S SINGERS, КОИТО ПРАВЯТ СВЕТА ПО-КРАСИВО МЯСТО, SIMON AND GARFUNKEL, QUEEN, ROGER MILLER, SONATA ARCTICA, STING, VOLTAIRE, МОЦАРТ, ШОСТАКОВИЧ, ЕЛГАР, ОФЕНБАХОВАТА "LES OISEAUX DANS LA CHARMILLE", GARMARNA, BLACK INGVARS И ОЩЕ, ОЩЕ, ОЩЕ...

ОБИЧАМ ДА ЧЕТА ПРАТЧЕТ (О, КАКВА ИЗНЕНАДА), КИНГ, ЛОНДОН, ГЕЙМЪН, СУЗАНА КЛАРК (ОТ ТАЗИ СУТРИН), АН РАЙС, УУДХАУС (ОСОБЕНО ПОРЕДИЦИТЕ МУ ЗА ДЖИЙВС И УСТЪР) И ОЩЕ БАЯ АВТОРИ, ЗА КОИТО НЕ СЕ СЕЩАМ В МОМЕНТА. ОБИЧАМ ДА ПРАВЯ РАЗНИ НЕЩА - НЕ НЕПРЕМЕННО МНОГО ПОЛЕЗНИ, НО ЗА ВСЕКИ СЛУЧАЙ ДОБРЕ ИЗГЛЕЖДАЩИ ПРОВЕСЕНИ НА СТЕНАТА ИЛИ НАТРУПАНИ НА ЛАВИЦАТА ДО КНИГИТЕ, ОБИЧАМ ДА СЕ ГРИМИРАМ И ДА СИ ИЗМИСЛЯМ КОСТЮМИ И МАСКИ, ОБИЧАМ ШАПКИ, ВЪПРЕКИ, ЧЕ НЕ ВИНАГИ МИ СЕДЯТ МНОГО ДОБРЕ. ОБИЧАМ ЛАРП-А И МИ СЕ ЩЕШЕ ДА БЯХ МАЛКО ПО-АКТИВНА В ТОВА ОТНОШЕНИЕ...

КАТО ПОРАСНА ИСКАМ ДА СЕ ТАТУИРАМ И ДА СЕ НАУЧА ДА ТАНЦУВАМ ТАНГО. ИСКАМ ДА ИМАМ СВОЙ МУЗИКАЛЕН ТЕАТЪР, ДА СЪЗДАМ ФЕНТЪЗИ КОМИКС И ДА СНИМАМ ФИЛМ ПО ПРАТЧЕТ. ИСКАМ ДА СЕ НАУЧА ДА ВЪРТЯ ГОРЯЩИ ПОЙОВЕ И ДА ОРГАНИЗИРАМ ЛАРП ПО VAMPIRE: THE MASQUERADE, ОТ КОЙТО УЧАСТНИЦИТЕ ПОСЛЕ ДА НЕ МОГАТ ДА СПЯТ НА ТЪМНО ПОНЕ ЕДНА СЕДМИЦА. ИСКАМ ИСТИНСКИ, МЕХАНИЧЕН ДЖОБЕН ЧАСОВНИК. ИСКАМ ДА ИМАМ СОБСТВЕН ДОМ И ДА ГО ОБЗАВЕДА В СИЛ STEAMPUNK. ИСКАМ ДА ОБИКОЛЯ ЕВРОПА НА СТОП. ИСКАМ ДА БЪДА ВЕЩИЦА КАТО ВИАН РОШЕ. ИСКАМ ДА СТИСНА РЪКАТА НА ТЕРИ, ДОКАТО НЕ Е СТАНАЛО ПРЕКАЛЕНО КЪСНО... (ТИ СИ ВИНОВЕН, БИЛИ, БУРЕВЕСТНИКО).
ИСКАМ И НЯКОЙ ДА МИ КАЖЕ ДА СПРА ДА ПИША, ЗАЩОТО ТРЯБВА ДА ХОДЯ ДА ПРАВЯ ВЕЧЕРЯ. АЙДЕ, СТИГА ВИ ТОЛКОВА.

О, ДА, И ОЩЕ НЕЩО:

ЕДИН Е ТИМ БЪРТЪН, И (В ПОВЕЧЕТО СЛУЧАИ) ДЖОНИ ДЕП Е НЕГОВИЯТ ПРОРОК!


Последната промяна е направена от The Grim Reaper на Нед Авг 09, 2009 5:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

В Дома на СМЪРТ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Дома на СМЪРТ...   В Дома на СМЪРТ... Icon_minitimeНед Авг 09, 2009 4:43 pm

Като Архиканцлер на форума обявявам тази тема за най-яката в За потребителите!
Уау!

О, какъв мозъчен Джийвс - как обичам тези разкази! I love you
Не съм съгласна, че не ти стоят добре шапки. Напротив. А иначе, джобният ти часовник не е механичен, но иначе си е съвсем истински, нали? Smile Дядо ми е колекционирал механични джобни часовници, бтв. Жалко, че нямаме ни един в нас^^ То и баба ми имаше едни, ама всичките я бец стрелки, я без нещо друго. Razz
Въпроси.
Броиш ли "Buffy: Once More WIth Feeling" за мюзикъл или ще ме напсуваш при такъв въпрос?
Коя е Виан Роше?
Какво са пойове?
Имаш ли нерви да ми изпратиш разни неща на някои от изброените групи като ти пиша по Скайп кои? Embarassed
Любимите ти книги от Ан Райс?
Как може да има ТОЛКОВА готин човек като теб? Shocked
От доста време си го задавам последния въпрос и все още не мога да си отговоря. Shocked
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
The Grim Reaper
СМЪРТ
СМЪРТ
The Grim Reaper


Мнения : 171
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 33 Местоположение : Death's Domain

В Дома на СМЪРТ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Дома на СМЪРТ...   В Дома на СМЪРТ... Icon_minitimeНед Авг 09, 2009 5:55 pm

ОТГОВОРИ.
ЗА ПРОИЗВЕДЕНИЕТО, КОЕТО СПОМЕНАВАШ, НЕ БЯХ ЧУВАЛА ДОСЕГА. ВЪПРЕКИ ИСКРЕНАТА МИ И ДЪЛБОКА НЕНАВИСТ КЪМ БЪФИ БИХ МУ ДАЛА ШАНС, АКО ЗНАЕШ ОТКЪДЕ ДА ГО НАМЕРЯ.
ВИАН РОШЕ... ТРЯБВА ДА ПРОЧЕТЕШ "ШОКОЛАД". И ДА ГЛЕДАШ ФИЛМА. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО И ДВЕТЕ, НЯМА ЗНАЧЕНИЕ В КАКЪВ РЕД, ТЪЙ КАТО СА СТРАШНО РАЗЛИЧНИ. ОБЩО ВЗЕТО, ВИАН Е ЖЕНА, КОЯТО ПЪТУВА ОТ ГРАД НА ГРАД ЗАЕДНО С ДЪЩЕРЯ СИ, НАМЕСВА СЕ В ЖИВОТА НА ХОРАТА И НАЙ-БЕЗЦЕРЕМОННО ГИ ПРАВИ ЩАСТЛИВИ. НЕ Е ФЕНТЪЗИ, НО НЕ Е И НУЖНО - МАГИЯТА СИ Е МАГИЯ, КАКТО И ДА Е ПОДНЕСЕНА.
ПОЙОВЕ СА ЕТО ТОВА
ВИНАГИ ИМАМ НЕРВИ ДА ТИ ИЗПРАЩАМ МУЗИКА, НАЛИ СИ МЕ ЗНАЕШ Wink КАКВОТО КАЖЕШ - ПРАЩАМ.
НА АН РАЙС АБСОЛЮТЕН ФАВОРИТ МИ Е ИНТЕРВЮ-ТО. ВИТОРИО СЕ НАРЕЖДА НА ВТОРО МЯСТО, НО ТО Е ПО-СКОРО ПРИКАЗКА.
КОЛКОТО ДО ПОСЛЕДНИЯ ВЪПРОС - ЩЕ СЕ НАПРАВЯ НА СКРОМНА И ЩЕ СЕ ПРЕСТОРЯ, ЧЕ НЕ СЪМ ГО ВИДЯЛА
Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

В Дома на СМЪРТ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Дома на СМЪРТ...   В Дома на СМЪРТ... Icon_minitimeЧет Авг 20, 2009 1:58 pm

Много хубаво представяне, аз пиша така само когато се отпусна и се опитам да не мисля за нищо.
За Джийвс и Устър: гледала ли си сериалчето? С Хю Лори и Стивън Фрай?
Любими книги на Кинг и Лондон?
Да се натресеш на хората и да ги направиш щастливи не се брои за кой знае колко трудно нещо, но май е незаконно...

Съгласна съм с това последното, за Тим Бъртън...
Върнете се в началото Go down
The Grim Reaper
СМЪРТ
СМЪРТ
The Grim Reaper


Мнения : 171
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 33 Местоположение : Death's Domain

В Дома на СМЪРТ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Дома на СМЪРТ...   В Дома на СМЪРТ... Icon_minitimeЧет Авг 20, 2009 6:05 pm

ЕСТЕЕЕЕСТВЕНО, ХЮ ЛОРИ И СТИВЪН ФРАЙ СА УБИЙСТВЕНИ, СЕРИАЛЧЕТО Е СТРАХОТНО. НА КИНГ ЛЮБИМИТЕ СА МИ "ЗЕЛЕНИЯТ ПЪТ", "ДЪЛГАТА РАЗХОДКА" И "ГНЯВ", А НА ДЖЕК ЛОНДОН - "МОРСКИЯТ ВЪЛК".
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

В Дома на СМЪРТ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Дома на СМЪРТ...   В Дома на СМЪРТ... Icon_minitimeПет Авг 21, 2009 5:04 pm

Хаха, защо ли не се сетих за 'Дългата разходка'?! Какво по-добро четиво за Смърт Laughing
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

В Дома на СМЪРТ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Дома на СМЪРТ...   В Дома на СМЪРТ... Icon_minitimeСъб Юли 21, 2012 10:38 am

А вие следите ли блога на Рийпи: http://scrapbookvessy.blogspot.hu/ ? Razz
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : D'Hara

В Дома на СМЪРТ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Дома на СМЪРТ...   В Дома на СМЪРТ... Icon_minitimeНед Юли 22, 2012 7:22 pm

Yep, забавна ми е храната по Кармен. Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

В Дома на СМЪРТ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Дома на СМЪРТ...   В Дома на СМЪРТ... Icon_minitimeНед Юли 22, 2012 8:39 pm

Дааа. Ms. Green
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Sponsored content





В Дома на СМЪРТ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В Дома на СМЪРТ...   В Дома на СМЪРТ... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
В Дома на СМЪРТ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Библиотеката на Смърт [цитати]
» Историята на едно чиракуване при... Смърт! [Морт]
» Тери Пратчет иска документи за доброволна смърт [юни 2011]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светъ нъ Дискъ :: За форумъ :: Кърпеният Барабан :: За потребителите-
Идете на: