Светъ нъ Дискъ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светъ нъ Дискъ

Запувядъйтъ в Светъ нъ Дискъ, дом нъ Вещици, Магесници и всекаква другъ нивируятна Сган!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Привет, сган

Go down 
+8
Еск
Ноби Нобс
Grethor
Tristan
Morte
angya
Nastee
Freki
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
SkyIrina
Вещицъ
Вещицъ
SkyIrina


Мнения : 92
Дошъл в Дискъ на : 21.03.2013
Местоположение : Сф

Привет, сган - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет, сган   Привет, сган - Page 4 Icon_minitimeЧет Мар 21, 2013 3:22 pm

Хъх- що пък реших, че това е общото здравейте... Ми не, мерси. Нема да се пържа под прожектори. Харесвам си естествения тен, пЪк!
Върнете се в началото Go down
http://fragilelove.forumotion.com
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Привет, сган - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет, сган   Привет, сган - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 26, 2013 12:03 am

Привет, сган - Page 4 Tumblr_ml3maqLWeJ1r4u4uqo1_500

Toтално съм зарибена по "Ханибал". Честно, пробвайте го, шоуто е фантастично!
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Привет, сган - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет, сган   Привет, сган - Page 4 Icon_minitimeСъб Апр 27, 2013 11:08 am

Съгласна съм :р
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Привет, сган - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет, сган   Привет, сган - Page 4 Icon_minitimeСъб Апр 27, 2013 11:19 am

Ура, сродна душа!
Цял ден мога да стоя и да гледам как Ханибал и Уил си говорят (за предпочитане, докато вечерят) Ms. Green
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Привет, сган - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет, сган   Привет, сган - Page 4 Icon_minitimeСъб Апр 27, 2013 1:52 pm

"С удоволствие бих вечерял с теб и жена ти" или нещо от сорта към големия шеф Laughing И все очаквам да видя кой ще бъде похапнат с червен сос...
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Привет, сган - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет, сган   Привет, сган - Page 4 Icon_minitimeСъб Апр 27, 2013 2:33 pm

Предполагам, че му се иска да си хапне малко от чичо Джак, но не би го направил.
И, разбира се, най-много би му харесало да изяде малкия, порцеланов Уил. влюбено
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Привет, сган - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет, сган   Привет, сган - Page 4 Icon_minitimeСъб Апр 27, 2013 3:31 pm

О, да, и то част по част, оставяйки го жив, докато го психоанализира: "Сега ям месо от трапецовидния ти мускул. Изключителен вкус. Как се чувстваш от това?" Laughing
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Привет, сган - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет, сган   Привет, сган - Page 4 Icon_minitimeСъб Апр 27, 2013 9:45 pm

Скриййк! What a Face
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Привет, сган - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет, сган   Привет, сган - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 28, 2013 10:22 am

Nice. Само какво са направили с четвърти епизод, дококото разбрах от недостоверни източници, американците са пъзльовци и не са посмели да го излъчат там от страх, че някой ще почне да тренира малки лапенца да избиват цели семейства?...
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Привет, сган - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет, сган   Привет, сган - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 28, 2013 10:38 am

Да, точно така. Направиха го, заради атентата в Бостън, защото в епизода имало бомба. Rolling Eyes Пуснаха само няколко сценки на страницата на NBC, колкото зрителите да проследят историята. Хубавото е, че в другите държави ще бъде излъчен 4 епизод, така че все пак ще мога да го гледам, макар и да не знам кога.
Ти как го гледаш, по телевизията ли?
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Привет, сган - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет, сган   Привет, сган - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 28, 2013 10:48 am

Всичко се гледа на компютъра, телевизор виждам само когато си говоря с майка ми, което не е толкова често Laughing
Това с бомбата е пълна идиотщина, тогава трябваше да забранят Iron Man 3... то там друго освен гърмежи няма...
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Привет, сган - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет, сган   Привет, сган - Page 4 Icon_minitimeЧет Юли 18, 2013 10:59 pm

Сънувах, че д-р Лектър ми е учител в гимназията и в началото аз и съучениците ми не знаехме кой е, но после той уби една жена пред нас и всички издивяхме от страх и се разбягахме. Не че той се притесни от това, знаеше много добре, че няма накъде да избягаме. Сънувах, че и аз се криех като съучениците си, но по едно време ужасно му се ядосах, че ме е накар да се страхувам толкова много и реших, че ще отида пред него и ще му покажа, че не може той де ме уплаши и не се страхувам от него! отчаяно  (Само се надявам, ако някога попадна наистина в животозастрашаваща ситуация да не върша подобни глупости)
Та, отидох при него много наперена и силна-вилна и той извади белите дробове и черния дроб на жената и ми ги подаде. И тогава установих, че в действителност не ме е страх от него и взех от ръцете му черния дроб, докато той подготвяше белите дробове, за да ги сготви. И, докато държах черния дроб на жената, му казах, че знам, че е само карантия и съм изяла много черен дроб, но самата идея, че е човешки ме гнуси. Освен, това, казах му, съм чувала, че не е хубаво за здравето хората да ядат човешко месо. А той усмихнато ми отвърна: "О, аз мога да ям човешко сутрин, обед и вечер!"Laughing  И тогава аз му казах, че това е може би така, понеже той, вероятно, не е човек. И тогава вече малко ме хвана шубето, защото той ме погледна по такъв начин, все едно  се чудеше дали да ме изяде там, на място, или да ме потупа поощрително по главицата.
И изведнъж сънят ми превъртя напред и следващата сцена беше как др. Лектър извади от накъде Коледни подаръци и ни раздаде на всички, въпреки, че всички ясно показваха колко много се стрхуват от него. С изключение на мен. Аз бях готина и хладникръвна Cool Laughing 
На мен ми подари сребъренн пръстен. Помислих си с изненада как ми е уцелил размера, понеже имам абсурдно тънки пръсти. Но после се сетих, че, все пак, говорим за Ханибал Лектър. Той знае и може всичко. Грибо 
The End.

П.П: Какво ли означава? Освен очевидното, разбира се.
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Привет, сган - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет, сган   Привет, сган - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 23, 2013 7:45 pm

Хахахахахаха еми вероятно си означава очевидното Laughing Аз за щастие поне не ги сънувам тези, макар че кой знае какво ще сънувам тази вечер, тъкмо изгледах American Psycho Laughing
PS: Под "очевидното" имам предвид, че в теб се крие сериен убиец, който би си хапвал от жертвите, ако не бяха вредни за здравето...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Привет, сган - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет, сган   Привет, сган - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Привет, сган
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Привет от мен
» Привет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светъ нъ Дискъ :: За форумъ :: Кърпеният Барабан :: За потребителите-
Идете на: