Светъ нъ Дискъ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светъ нъ Дискъ

Запувядъйтъ в Светъ нъ Дискъ, дом нъ Вещици, Магесници и всекаква другъ нивируятна Сган!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Автентичната котка

Go down 
+3
Morte
IvanHelsing
Tristan
7 posters
АвторСъобщение
Tristan
Костенурът
Костенурът
Tristan


Мнения : 441
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 29 Местоположение : Ланкър

Автентичната котка Empty
ПисанеЗаглавие: Автентичната котка   Автентичната котка Icon_minitimeСъб Авг 22, 2009 8:08 pm

Харесва ли ви тази нетипична Пратчет книга? Как и кога я прочетохта? Фен ли сте на котки или станахте такива след първото прочитане? До какви изводи стигнахте след прочитането? А ако не ви е харесала, мислите ли, че е защото не харесвате котки?

Е, ще ви разочаровам, Пратчет има 6 (или поне е имал през 2003 Laughing)
Върнете се в началото Go down
https://intothediscworld.forumotion.com
IvanHelsing
Активен мъртвец
Активен мъртвец



Мнения : 13
Дошъл в Дискъ на : 15.08.2009

Автентичната котка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Автентичната котка   Автентичната котка Icon_minitimeНед Авг 30, 2009 4:05 pm

Котки не харесвах и още не харесвам, но книгата става за четене. Не бих я препрочел де.
Върнете се в началото Go down
Morte
Стражник
Стражник
Morte


Мнения : 53
Дошъл в Дискъ на : 21.10.2009

Автентичната котка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Автентичната котка   Автентичната котка Icon_minitimeСря Окт 21, 2009 8:44 pm

Хм.. имам спомен да съм чела, че не е почитател на котките.. Smile Все едно, де, отдавна съм й обръщала внимание на книжката и нямам ясен поглед. Със сигурност съм останала доволна, това да е ясно. Smile
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Автентичната котка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Автентичната котка   Автентичната котка Icon_minitimeСря Окт 21, 2009 8:49 pm

Мен не ми хареса. Даже не я дочетох. Готина е, ама не е за мене. Затова пък доста хора са й фенове.
Хм. Може би трябва някога да си имал домашен любимец, та да я схванеш.
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Автентичната котка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Автентичната котка   Автентичната котка Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 11:45 am

На мен ми е много забавна. Напомня ми на "Готварска книга на Леля Ог", само дето е за котки. Иначе е същото - съвети за кое и как, както и описание на различните видове котки. Laughing От там научих за Архизлодейските котки и оттогава архизлодействам всичко. В интерес на истината, точната порода на заека ми е "Архизлодейски заек", понякога си слагам всички пошли диамантени пръстени на ръцете, сядам, вземам го в скута си и го галя, докато хъхря и се кискам манияшки и правя планове за завладяването на света. Много е ободрително. Ms. Green
Върнете се в началото Go down
Sisito0o
Вещицъ
Вещицъ
Sisito0o


Мнения : 134
Дошъл в Дискъ на : 20.10.2009
Възраст : 31 Местоположение : Вкъщи ;)

Автентичната котка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Автентичната котка   Автентичната котка Icon_minitimeСъб Окт 24, 2009 11:55 am

Може би не я харесвате, просто щото не можете да я разберете-за човек, който поне веднъж в живота си е отглеждал котка, просто няма начин да не спре да се залива от смях, не за друго, а щото именно ТОЙ се вижда най-много осмян в книгата, а не описаната котка Smile Smile Всеки коткофил в даден момент е изживявал случките, дето са споменати вътре...А когато се видиш описан и осмян по толкова неочакван и забавен начин няма как да не заобичаш книгата Wink
Върнете се в началото Go down
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : D'Hara

Автентичната котка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Автентичната котка   Автентичната котка Icon_minitimeСъб Окт 24, 2009 1:03 pm

Да междудругото и на мен ми хареса главно щото се сещах за котката си. Laughing Но все пак не е нищо особено.
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
Sponsored content





Автентичната котка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Автентичната котка   Автентичната котка Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Автентичната котка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светъ нъ Дискъ :: И още Тери Пратчет! :: Извън Дискъ-
Идете на: