Светъ нъ Дискъ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светъ нъ Дискъ

Запувядъйтъ в Светъ нъ Дискъ, дом нъ Вещици, Магесници и всекаква другъ нивируятна Сган!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Предстоящи филми

Go down 
+9
The Grim Reaper
Tristan
Еск
feersum
angya
Nastee
Ноби Нобс
A_D_P_10
Freki
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 03, 2009 8:43 pm

На мен Волтрон ми беше скучно, може би защото много харесвах "Конникът и Звездните шерифи", които много гледах по-рано и все ги сравнявах.
Ех, ако можеха по тях да снимат филм... Конника, Огнегръм, Ейприл и Колт ми бяха големи любимци^^
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 03, 2009 9:00 pm

Ха! А при мен точно обратното!
Ти, всъщност какво си гледала, почти съм сигурна, че Волтрон го даваха преди тъпия Кониик и дважди по-тъпите му шерифи. Razz
Във Волтрон го имаше онзи секси зъл герой, принц Лотор, който имаше синя кожа, впечатлена си, нали? Предстоящи филми - Page 2 Winking0075 Синя кожа. Така и трябва да бъде, къде ще си намериш другаде синекожо гадже. What a Face
А "Конникът и Звездните шерифи"- ОМГ! Та те яздеха братовчедите на Абаносовия кон (Бел. авт.: За "Абаносовият кон" проверете "Приказките на Шехерезада") в Космоса!!! Без скафандри, без нищо! Shocked
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 03, 2009 9:03 pm

Аз па тоя конник с неговите шерифи хич не помня да съм ги гледала, тъй че сигурно са били преди "Волтрон" (който пък си беше върхът)
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 03, 2009 9:28 pm

Фреки, не знам ти какво си гледала. о.О Само Конника яздеше кон в космоса и си имаше шлем и екипировка. о.О Другите влизаха в онези симпатични миникорабчета, които после се съединяваха. А пък там го имаше не синекож, но синекос злодей на име Джеси Блу, когото просто обожавах. I love you Освен това цялата история с изпарителните хора, с Отмъстителя и Ента степен беше много, много интересна. Битките бяха готини, всеки един от героите си имаше свой стил на бой, на държане, на всичко. Не ппомня вече много подробности от сюжета, но помня, че за тогавашната ми възраст беше чуден. За сегашната ми сигурно би ми се сторило невероятно тъпо филмче, но това е друг въпрос. Laughing
А иначе, ние бяхме на антена и ту ловяхме 7 дни, ту Нова, ту и двете не ги ловяхме и оставахме само на Канал 1, та помня ли по кой канал са ги давали и кога, но помня, че първо са мо Шерифите ги гледах и чак доста по-късно попаднах на Волтрон.
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 03, 2009 9:43 pm

Laughing И аз не знам какво съм гледала, толкова съм го и гледала явно, помня, че бях много възмутена от идеята за кон в космоса. Т.е. - кон в космоса! Suspect За прасета в космоса съм чувала, но коне... Laughing
А Волтрон го даваха по Ефир2, мисля и това беше не по-късно от 1994, което прави невъзможно Ангуа да го е гледала и да го помни, от което съдя, че са го повтаряли. Както и да е, филмът като излезе смятам да го гледам, да си припомня "доброто старо време" Ms. Green
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1385
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 03, 2009 9:48 pm

На мен Конникът също много ми харесваше . Нищо не помня , освен , че го зяпах редовно ! Smile

ЦЪК !!! rock
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 03, 2009 9:57 pm

Freki написа:
Laughing И аз не знам какво съм гледала, толкова съм го и гледала явно, помня, че бях много възмутена от идеята за кон в космоса. Т.е. - кон в космоса! Suspect За прасета в космоса съм чувала, но коне... Laughing
А Волтрон го даваха по Ефир2, мисля и това беше не по-късно от 1994, което прави невъзможно Ангуа да го е гледала и да го помни, от което съдя, че са го повтаряли. Както и да е, филмът като излезе смятам да го гледам, да си припомня "доброто старо време" Ms. Green

Aaa, да, повтаряли са го, аз го гледах по тв стара загора Laughing
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1385
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 06, 2009 8:56 pm

Toy Story 3 - Official Trailer [HD]
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1385
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 13, 2009 1:43 pm

Джони Деп в ролята на Панчо Вила


Джони Деп води преговори да влезе в ролята на култовия американски революционер и бандит Панчо Вила. Очаква се филмовата звезда да поеме главната роля в най-новия филм на Емир Кустурица.

Най-вероятно той ще си партнира с красавицата Салма Хайек.

Снимките на лентата, озаглавена "Seven Friends of Pancho Villa and the Woman With Six Fingers", ще започнат чак през 2011 г. поради натоварения график на Деп.

Филмът е базиран върху биографичния роман "The Friends of Pancho Villa", който разказва как Виля и другарите му се забавлявали като нападали и грабели богаташите, но също танцували, веселели се и се любели.

Испаноезичният филм ще бъде сниман в Испания, Сърбия и Мексико, където революционерът от началото на 20 в. и кумир на бедняците е много популярен. Във филма на Кустурица Деп ще говори на испански.
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1385
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 14, 2009 8:09 pm

"Аватар" дебютитра на големия екран


"Аватар" направи своята премиера в Лондон, предадоха световните агенции, цитирани от БТА.

Научно-фантастичната лента е първият филм на режисьора Джеймс Камерън след "Титаник" от 1997 г.

Шефовете на филмовите компании смятат, че "Аватар" може да предизвика революция в киното, изпращайки в историята двуизмерните филми и привличайки отново хората към салоните във време на пиратство и теглене на продукция от интернет.

Камерън и звездите на "Аватар" Сигърни Уивър, Сам Уъртингтън и Зоуи Салдана преминаха по специален син килим, разстлан на "Лестър скуеър" в Лондон.

Действието на филма се развива през 22-и век на отдалечена планета, плячкосвана от хората заради природните й ресурси. Героят на Сам Уъртингтън е прикован към инвалидна количка морски пехотинец, чието съзнание е имплантирано в извънземен "аватар". Той е изпратен да се сприятели с мирната хуманоидна раса на планетата Пандора, която е застрашена от безмилостна минна корпорация.

"Голяма част от човешката история е написана с кръв, защото хората много често взимат без да питат онова, което искат", казва Джеймс Камерън.

Историята на лентата е замислена от Джеймс Камеръноще през 1995 г., но трябва да изчака десет години, за да има на разположение технологията, с която да я осъществи.

За усъвършенстването на всеки кадър са били необходими 50 часа.

Филмът "Аватар" е един от най-скъпите, правени досега. Бюджетът му надхвърля 200 милиона долара и с маркетинговите разходи достига до 500 милиона долара.
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 14, 2009 8:18 pm

О-хооооо!
Това ще се гледа!
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1385
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 17, 2009 6:12 pm

Световна премиера на новия трейлър на Алиса в Страната на чудесата
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 17, 2009 6:19 pm

Aз чак сега разбирам, че филма няма да е по книгата, ами си е някаква тяхна измислица. А аз се чудех защо Алиса е толкова голяма.
Върнете се в началото Go down
Tristan
Костенурът
Костенурът
Tristan


Мнения : 441
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 29 Местоположение : Ланкър

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 17, 2009 7:56 pm

Oх, нямам никаквоп търпение, как ще дочакам още 3 месеца не знам. Изглежда НЕВЕРОЯТНО!!!!
Върнете се в началото Go down
https://intothediscworld.forumotion.com
Tristan
Костенурът
Костенурът
Tristan


Мнения : 441
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 29 Местоположение : Ланкър

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 18, 2009 11:51 am

Вчера прочетох във вестника:

Цитат :
Известният актьор Робърт Петинсън (Едуард от Здрач) изяви огромно желание да изиграе ролята на Магнито в предстоящия филм Х-Мen Origins: Magneto. Петинсън признава, че е чул от доста хора, че прилича на злодея, и че с удоволствие би изиграл ролята - той самият е голям фен на поредицата.

Е, какво ви е мнението? Razz
Върнете се в началото Go down
https://intothediscworld.forumotion.com
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 18, 2009 12:00 pm

Ma моля ти се! Само една архизлодейска песоглава чинка му трябва и е готов.
Да де, и пълна промяна, също.
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1385
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 1:23 am

Repo Men
Върнете се в началото Go down
The Grim Reaper
СМЪРТ
СМЪРТ
The Grim Reaper


Мнения : 171
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 33 Местоположение : Death's Domain

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 28, 2009 8:59 am

ЧЕ ТОВА ПРЕДСТОЯЩО ЛИ Е? АЗ ТРИ ПЪТИ ГО СВАЛЯМ ТАЯ ГОДИНА И ВСЕ НЕ ГО ГЛЕДАМ...


МОЯ ГРЕШКА, НЕ Е СЪЩОТО, МОЕТО БЕШЕ МЮЗИКЪЛ
Laughing Laughing :lol:https://www.youtube.com/watch?v=MzgpU25C6fg


ИНАЧЕ АЗ ЧАКАМ The Imaginarium Of Doctor Parnassus
Върнете се в началото Go down
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : D'Hara

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 28, 2009 9:22 am

The Grim Reaper написа:
ИНАЧЕ АЗ ЧАКАМ The Imaginarium Of Doctor Parnassus

А и аз! (Джони Деп участва).
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
The Grim Reaper
СМЪРТ
СМЪРТ
The Grim Reaper


Мнения : 171
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 33 Местоположение : Death's Domain

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 28, 2009 9:28 am

И ХИЙТ ЛЕДЖЪР... jocolor
Върнете се в началото Go down
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : D'Hara

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 28, 2009 9:29 am

ЪЪъ той не умря ли?
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
The Grim Reaper
СМЪРТ
СМЪРТ
The Grim Reaper


Мнения : 171
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 33 Местоположение : Death's Domain

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 28, 2009 9:50 am

ЪМММ, ДА?
ПРОСТО ФИЛМЪТ Е ПРАВЕН ПРЕДИ ТОВА.
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1385
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 16, 2010 12:12 am

Камерън готви продължение на смъртоносния "Аватар"

Създателят на "Аватар", режисьорът Джеймс Камерън потвърди в интервю за "Ентъртейнмънт уикли" готовността си да заснеме продължение на изключително успешния си филм, предаде БТА.

"Още от самото начало на снимките на "Аватар" нося в главата си сюжета на продължението. Ще ви кажа под секрет, че в него има няколко сцени, съдържащи пряк намек за продължение. Създаването на компютърните модели на представителите на растителния и животинския свят, също както и на образите на главните герои, бе толкова трудоемко, че ще е върхът на разточителството да не бъдат използвани отново. Мисля, че ще можем да направим още един или два филма" - каза Камерън.

Актьорите, които се снимаха в "Аватар", направиха различни предположения за това какво ще се разказва в продължението. Сам Уортингтън, изпълнил ролята на Джейк, се пошегува, че героят му ще напълнее и ще изпраща Нейтири за бира.

В края на миналата година бе съобщено, че австралийският актьор вече е подписал договор за участие в евентуални продължения на лентата. Филмът "Аватар" до момента на отпечатване на интервюто е събрал приходи от 1,419 млрд долара.

Напомняме, че наскоро CNN съобщи, че 3D спектакълът "Аватар" на Джеймс Камерън, който чупи всички рекорди по киноприходи, предизвиква прекалено реалистични усещания в някои зрители.
Върнете се в началото Go down
Tristan
Костенурът
Костенурът
Tristan


Мнения : 441
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 29 Местоположение : Ланкър

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 16, 2010 12:22 am

A_D_P_10 написа:
Камерън готви продължение на смъртоносния "Аватар"

Създателят на "Аватар", режисьорът Джеймс Камерън потвърди в интервю за "Ентъртейнмънт уикли" готовността си да заснеме продължение на изключително успешния си филм, предаде БТА.

"Още от самото начало на снимките на "Аватар" нося в главата си сюжета на продължението. Ще ви кажа под секрет, че в него има няколко сцени, съдържащи пряк намек за продължение. Създаването на компютърните модели на представителите на растителния и животинския свят, също както и на образите на главните герои, бе толкова трудоемко, че ще е върхът на разточителството да не бъдат използвани отново. Мисля, че ще можем да направим още един или два филма" - каза Камерън.

Актьорите, които се снимаха в "Аватар", направиха различни предположения за това какво ще се разказва в продължението. Сам Уортингтън, изпълнил ролята на Джейк, се пошегува, че героят му ще напълнее и ще изпраща Нейтири за бира.

В края на миналата година бе съобщено, че австралийският актьор вече е подписал договор за участие в евентуални продължения на лентата. Филмът "Аватар" до момента на отпечатване на интервюто е събрал приходи от 1,419 млрд долара.

Напомняме, че наскоро CNN съобщи, че 3D спектакълът "Аватар" на Джеймс Камерън, който чупи всички рекорди по киноприходи, предизвиква прекалено реалистични усещания в някои зрители.

И аз четох някъде, че фенове тръгнали да се самоубиват, когато осъзнали, че "Аватар" не е реалността. Laughing
Върнете се в началото Go down
https://intothediscworld.forumotion.com
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1385
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 29, 2010 5:58 pm

Мисията невъзможна 4 през 2011 г.


От Paramount Pictures ги "сърбят ръцете" (може би, защото ще взимат пари..) да заснемат четвъртата част от поредицата "Мисията невъзможна",като дори са определили пускова дата - 27 май 2011 г.

За момента те имат малки затруднения да намерят някой основни неща, които се изискват за един филм - актьори, режисьор, все "дребни" неща.

От Hollywood Reporter съобщават, че е започнало търсенето на режисьор и дори са избрани три имена: Рубен Флайшър( "Zombieland"), Едгар Райт, ("Hot Fuzz", "Shaun of the dead") и Брад Бърд ("The Incredibles" ).

Интересен подбор на режисьори и предвид предишните им проекти, можем да очакваме зомбита в MI:4(Е, поне така се надяваме...).

Все пак, който и да подпише с Paramount Pictures, ще работи със сценаристите Андре Немек и Джош Апелбаум, които са известни с отвратителната американска интерпретация на британския сериал "Life on Mars".



***********************************************


"Робин Худ" на Ридли Скот открива фестивала в Кан


Дългоочакваният „Робин Худ" на Ридли Скот ще открие прочутия филмов фестивал в Кан, който ще се проведе от 12 до 23 май, предаде stand.bg.

Сценарият на лентата, в която участват Ръсел Кроу и Кейт Бланшет, е дело на Бриан Хелгеланд („Реката на тайните", „Мъж под прицел", „Поверително от Ел Ей") и описва зараждането на легендата за Робин Худ.

Любопитно е, че със своите 45 години Ръсел Кроу е най-старият актьор, който се е превъплъщавал в образа на Робин Худ.

Първоначално холивудската звезда решил да си пусне дълга коса за ролята, поради което носил перука в „Мрежа от лъжи" и „Правилата на играта". Малко преди началото на снимките обаче той решил да се подстриже.

Другите възможни варианти за ролята на Робин Худ били Крисчън Бейл и Сам Райли. Преди да стане ясно, че Кейт Бланшет ще бъде лейди Мариан, пък е спрягана цяла плеяда от звездни актриси - Сиена Милър, Скарлет Йохансон, Емили Блънт, Анджелина Джоли, Зоуи Дешанел, Натали Портман, Рейчъл Уайз, Кейт Уинслет, Никол Кидман, Наоми Уотс, Марион Котияр и Чарлийз Терон.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предстоящи филми - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предстоящи филми   Предстоящи филми - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предстоящи филми
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Филми на ужасите
» Любими коледни филми

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светъ нъ Дискъ :: За форумъ :: Кърпеният Барабан :: Филми-
Идете на: