Светъ нъ Дискъ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светъ нъ Дискъ

Запувядъйтъ в Светъ нъ Дискъ, дом нъ Вещици, Магесници и всекаква другъ нивируятна Сган!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Срещата на Вси Светий...

Go down 
+7
Sisito0o
Лю
Freki
Morte
Tristan
RADOSTina
Еск
11 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 4:02 pm

Принципно си имаме тема за форумни срещи, но това е Срещата. Онази среща. Празничната. Разкошната. Хелоуинската.
Самхейн. Вещерската Нова година. Вси Светий. Хелоуин.
Нощта, в която всички тъмни твари изплуват...



И така, считам, че като едни уважаващи себе си тъмни твари е недопустимо да изтървем своя Шанс, затова обявявам:

Форумна среща на 31-ви октомври от 20:00 ч. на Пилоните!

Абсолютно всички са добре дошли, сценарият е познат на вече участвалите, но пояснявам за новобранците: обикаляме центъра като плашим всичко живо и раздаваме бонбони (или на нас ни раздават, както дойде, и двете се случват обикновено Laughing), а после сядаме на някое топло място с вкусна храна (винаги се намира такова) и се кефим на живота. Не забравяйте задължително [/color]да се маскирате в духа на празника[color=green]^^ Няма начин да се разминем и да не се познаем, вярно, че се е случвало да засичаме на Пилоните и други костюмирани освен нас, но вълшебната думичка "Егмонт" ще ни помогне да се намерим и познаем. Very Happy Всякакви костюми са добре дошли - вещици, вампири, демони, луди доктори и каквото още ви дойде^^


Досега потвърдили:
The Grim Reaper
Еск
Nastee
Боряна + още двама (не са от форума)
RADOSTina
Ъм... поне двама още, кои бяхте?


Последната промяна е направена от Еск на Вто Ное 24, 2009 12:44 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
RADOSTina
Стражник
Стражник
RADOSTina


Мнения : 152
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : София (нищо оргинално не ми хрумна :( )

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 9:34 pm

И аз потвърждавам. SmileSmile Smile Ля,ля,ля,ля,ля Smile Smile

На някого да му се намират случайно изкуствени котешки уши?
Върнете се в началото Go down
Tristan
Костенурът
Костенурът
Tristan


Мнения : 441
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 29 Местоположение : Ланкър

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeНед Окт 18, 2009 12:02 pm

Пожелавам ви приятно изкарване и разбира се мноооооооого сладки вкуснотийки. И не забравяйте да се снимате ^^
Върнете се в началото Go down
https://intothediscworld.forumotion.com
Morte
Стражник
Стражник
Morte


Мнения : 53
Дошъл в Дискъ на : 21.10.2009

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeСря Окт 21, 2009 10:35 am

Звучи уважително, но частта с костюмите ме смущава.
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeСря Окт 21, 2009 8:16 pm

А не трябва. Wink
На пръв поглед за човек, който не се е маскирал досега си е смущаваща. На втори - няма такова нещо. Ms. Green Съвсем малко ентусиазъм е достатъчен. Стига да си вземеш от някой магазин (мога да ти посоча поне два) вещерска шапка и да се облечеш с някакви по-подхождащи дрехи, за да си вещица. Или пък да си вземеш едни рогца и да си нарисуваш лицето в червено или с пламъци или нещо подобно и да си дявол/демон. Или пък да се гримираш като зомби и да си сложиш нещо по-развлаченко. И това само на прима виста. Помисли какво имаш във вас, какво можеш да си намериш и на какво искаш да заприличаш и готово. Можеш да си направиш елегантна маскировка или направо нещо брррррр. Да се състои от много елементи или пък от не чак толкова. Всичко зависи от вкуса ти и от настроението ти^^

п.п. Щом некреативно същество с две леви (в моя случай десни) ръце като мен успя да си измисли костюм (по-миналата година, миналата Рийпи помогна), значи няма от какво да се плашиш.
Laughing
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Morte
Стражник
Стражник
Morte


Мнения : 53
Дошъл в Дискъ на : 21.10.2009

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeСря Окт 21, 2009 8:19 pm

Е, да, ама аз не искам да се маскирам.
Частта с вкусната храна ме съблазнява. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeСря Окт 21, 2009 9:12 pm

Нищо няма да ти стане, ей. Wink Ако не ти харесват огромните маскаради винаги можеш да измислиш нещо не твърде фрапантно, но съвсем без костюм ни стаа, казано по вещерски. Ms. Green
Бтв, Боряна току-що ми даде в Скайп идея за грим. Нз дали ще се възползвам, но ако някой се чуди какви да ги върши^^
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 10:37 am

Ето ви най-лесният костюм - обличаш се в черно, вземаш молив за очи, рисуваш си устните в черно и онези характерни линии около очите и - Voila - вие сте Гарванът (или сестра му на Гарвана). Шансът да срещнеш друг Гарван е голяма, но пък и съвсем лесно можеш да си изтриеш грима на края на вечерта и пак си си нормален (да де, всекиму според възможностите за нормален) гражданин.
Върнете се в началото Go down
Лю
О, прекрасна
Лю


Мнения : 145
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : При печката

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeВто Окт 27, 2009 7:17 pm

АЗ няма да мога да дойда. . .
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 7:44 am

сърдито Mad Mad
Не, сериозно, Лю...
Нямам думи.
Neutral
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
RADOSTina
Стражник
Стражник
RADOSTina


Мнения : 152
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : София (нищо оргинално не ми хрумна :( )

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 7:48 am

Ако има по-голям карък от мен по отношение на форумните срщи, моля да ми се обади. Отново се разболявам един ден преди срещата Evil or Very Mad и то точно, когато най-сетне измислих костюм. Нееее, ще се изям от яд.Няма да мога да дойда Sad
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 10:53 am

Тя и Лю се оказа, че затова няма да дойде. Аз първо се издразних, ама Насти й звънна да види какво е станало и се оказа, че и тя е болна. Sad
Между другото, втория път като празнувахме (тази година ще е четвъртият) и аз се разболях деня преди Вси Светий. За съжаление, сезонът е такъв. Sad
Значи ако не забравям някого сме Веси, Насти, Марток, аз, Боряна и четирима нейни приятели. В Егмонт интересът към срещата беше точно нулев, а във Фейсбуук двама души ми отговориха, че ще дойдат, ама преди две седмици и сигурно са забравили...
Някой още да мисли да идва? Ноби? Сиси? Ради? Кестен?
Срещата на Вси Светий... 1088
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Sisito0o
Вещицъ
Вещицъ
Sisito0o


Мнения : 134
Дошъл в Дискъ на : 20.10.2009
Възраст : 31 Местоположение : Вкъщи ;)

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 7:20 pm

Мнем, sorry! Освен ако по най-светкавичния начин не си измисля костюм за утре (мисията 60-70% невъзможна), не убедя нашите да ме пуснат(100% невъзможно) и не хвана най-бързия влак и да премина през половината България, за да стигна до едно място, което и хич нз къде е... отчаяно отчаяно Извинявам се хора, ама и аз нещо не мога Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
Morte
Стражник
Стражник
Morte


Мнения : 53
Дошъл в Дискъ на : 21.10.2009

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 7:49 pm

Бог ви наказва, задето не ме искате безкостюмна. Smile
Върнете се в началото Go down
Crippled Alice
Вещицъ
Вещицъ
Crippled Alice


Мнения : 20
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : Sofia

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 8:45 pm

Мога ли да дойда с още 4 приятелки, всички ще сме вещици и фенове на Пратчет? Smile Не оставяйте в навечерието на този празник 5 заблудени чародейки, които си търсят компания веселяци... Моля ви? Very Happy
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 9:01 pm

Разбира се!
Ще ви се радваме и още как!
Very Happy

Морте, ви ж по-горните мнения, вземи някоя идея, маскирай се и идвай и ти^^
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Crippled Alice
Вещицъ
Вещицъ
Crippled Alice


Мнения : 20
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : Sofia

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 9:06 pm

супер, благодарим много! ще носим бонбонки :Р
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 9:09 pm

Носете^^ Аз май също ще съм вещица, така че ще си спретнем един хубав сабат. Ms. Green
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Crippled Alice
Вещицъ
Вещицъ
Crippled Alice


Мнения : 20
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : Sofia

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 9:11 pm

няма лошо, ние искахме да се съберем 13, но едни кукли ни прецакаха плановете.....
Върнете се в началото Go down
Grethor
Магесник
Магесник
Grethor


Мнения : 328
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeСъб Окт 31, 2009 2:37 am

То и аз ще намина за час-два най-вероятно. Ще се маскирам като човек, който няма маскировка за Всичките Му Светий.
Върнете се в началото Go down
http://grethorsblogfantastic.blogspot.com/
Tristan
Костенурът
Костенурът
Tristan


Мнения : 441
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 29 Местоположение : Ланкър

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeСъб Окт 31, 2009 10:10 am

Grethor написа:
То и аз ще намина за час-два най-вероятно. Ще се маскирам като човек, който няма маскировка за Всичките Му Светий.

Ух! Внимавай! Гневът на могъщата Архиканцлерка ще бъде голям ако се появиш без костюм. Laughing
Няколко идеи: flower afro Леля Ог Призрак santa jocolor queen king farao pig cat alien clown elephant Грибо Ринсуинд
Върнете се в началото Go down
https://intothediscworld.forumotion.com
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : D'Hara

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeСъб Окт 31, 2009 10:38 am

Добре де как ще се маскира като слънце?! Shocked Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeСъб Окт 31, 2009 12:41 pm

Сган! Нали ще има снимки? Да не забравите. Exclamation
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeСъб Окт 31, 2009 4:19 pm

Ноби Нобс написа:
Добре де как ще се маскира като слънце?! Shocked Laughing

С лампа. И бтв, къде го видя тва слънце?...
Върнете се в началото Go down
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : D'Hara

Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitimeСъб Окт 31, 2009 4:27 pm

Mи Иво в постта над мен дава примери с имотиконки ... и първата е слънчице Laughing

sunny <= слънцe
flower <= цвете
*sigh*
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
Sponsored content





Срещата на Вси Светий... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на Вси Светий...   Срещата на Вси Светий... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Срещата на Вси Светий...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Нощта на Вси Светий

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светъ нъ Дискъ :: За форумъ :: Архив-
Идете на: