Светъ нъ Дискъ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светъ нъ Дискъ

Запувядъйтъ в Светъ нъ Дискъ, дом нъ Вещици, Магесници и всекаква другъ нивируятна Сган!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Магията на музикалните инструменти...

Go down 
+4
Ноби Нобс
A_D_P_10
Freki
Tristan
8 posters
АвторСъобщение
Tristan
Костенурът
Костенурът
Tristan


Мнения : 441
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 29 Местоположение : Ланкър

Магията на музикалните инструменти... Empty
ПисанеЗаглавие: Магията на музикалните инструменти...   Магията на музикалните инструменти... Icon_minitimeПон Окт 19, 2009 6:49 pm

Пиано, цигулка, китара, барабани, банджо... Инструментите са толкова много, и всички са различни.

Свирите ли на някакъв инструмент? Кога и как почнахте? А ако не свирите, бихте ли искали да свирите и какво по-точно?
Аз да си кажа за да не ме убие Фреки. Кунг фу! Не свиря на никакъв инструмент, но винаги съм искал. Е, предполагам, все някога ще стане, но кога не знам. Бих искал да свиря... нещо със струни... някакъв по-неизвестен инструмент, някакво такова банджо, или беримбау, някакъв по-необикновен звук. Е, и пиано не бих отказал.

Магията на музикалните инструменти... _banjogrin__by_Helen_Baq
Върнете се в началото Go down
https://intothediscworld.forumotion.com
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Магията на музикалните инструменти... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магията на музикалните инструменти...   Магията на музикалните инструменти... Icon_minitimeПон Окт 19, 2009 6:59 pm

Аз бях записана на цигулка като малка, но учителката ми беше толкова ужасна (биеше си учениците, буквално, всички се страхувахме от нея), че ходех с огромно нежелание и нищо не научих. Сега искам пак да ходя на уроци, но къде ти. Иначе искам да свиря и на пиано. И много-много искам да се науча да свиря на барабани.
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1386
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Магията на музикалните инструменти... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магията на музикалните инструменти...   Магията на музикалните инструменти... Icon_minitimeПон Окт 19, 2009 7:09 pm

О , като малък ходех на уроци по пиано , но не учех нотите заради детските , които гледах по телевизията .
Ще ми се да мога да свиря на класическа китара . Нещо простичко... , не искам да ставам Пако де Лусия !
Върнете се в началото Go down
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : D'Hara

Магията на музикалните инструменти... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магията на музикалните инструменти...   Магията на музикалните инструменти... Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 9:03 pm

На нищо не свиря, но искам много, много, много, много да се науча да свиря на .... ЖИЦА!!! (тей де електричка) ... Изненадахте ли се? Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
Grethor
Магесник
Магесник
Grethor


Мнения : 328
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009

Магията на музикалните инструменти... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магията на музикалните инструменти...   Магията на музикалните инструменти... Icon_minitimeСъб Окт 31, 2009 2:57 am

Ами започнах с акордеон. По едно време (в далечните млади години) доста се бях поувлякъл.
От доста време насам обаче съм го изоставил.
Върнете се в началото Go down
http://grethorsblogfantastic.blogspot.com/
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Магията на музикалните инструменти... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магията на музикалните инструменти...   Магията на музикалните инструменти... Icon_minitimeСъб Окт 31, 2009 4:10 pm

Ноби Нобс написа:
На нищо не свиря, но искам много, много, много, много да се науча да свиря на .... ЖИЦА!!! (тей де електричка) ... Изненадахте ли се? Laughing

Ами имам си жица, ама нямам време. Чат пат зазубрям по някоя песен (въобще не е толкова трудно), но не много често.
Върнете се в началото Go down
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : D'Hara

Магията на музикалните инструменти... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магията на музикалните инструменти...   Магията на музикалните инструменти... Icon_minitimeСъб Окт 31, 2009 4:12 pm

angya написа:
Ноби Нобс написа:
На нищо не свиря, но искам много, много, много, много да се науча да свиря на .... ЖИЦА!!! (тей де електричка) ... Изненадахте ли се? Laughing

Ами имам си жица, ама нямам време. Чат пат зазубрям по някоя песен (въобще не е толкова трудно), но не много често.
ЖИЦА! Laughing Ах уважавам те много! cheers Аз пък се не мога да си зема ... Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Магията на музикалните инструменти... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магията на музикалните инструменти...   Магията на музикалните инструменти... Icon_minitimeСъб Окт 31, 2009 4:13 pm

Ноби Нобс написа:
angya написа:
Ноби Нобс написа:
На нищо не свиря, но искам много, много, много, много да се науча да свиря на .... ЖИЦА!!! (тей де електричка) ... Изненадахте ли се? Laughing

Ами имам си жица, ама нямам време. Чат пат зазубрям по някоя песен (въобще не е толкова трудно), но не много често.
ЖИЦА! Laughing Ах уважавам те много! cheers Аз пък се не мога да си зема ... Crying or Very sad

Доста бачкане падна, докато си я взема, а сега от бачкане нямам време да свиря Sad
Върнете се в началото Go down
Студопор

Студопор


Мнения : 1
Дошъл в Дискъ на : 10.10.2013

Магията на музикалните инструменти... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магията на музикалните инструменти...   Магията на музикалните инструменти... Icon_minitimeСъб Окт 12, 2013 7:04 am

Преди време подрънквах на тарамбука. Сега вече хваща прах, защото нямам време и място за това. Иначе много бих искал да се науча да свиря на китара (каквато и да е) и пиано.
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Магията на музикалните инструменти... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магията на музикалните инструменти...   Магията на музикалните инструменти... Icon_minitimeСъб Окт 12, 2013 3:11 pm

Добре дошъл, Студопор! Smile
Никога не съм свирила на инструмент, като спомена тарамбука обаче, да си кажа - бих се пробвала някой път. Smile От доста време се каня да си купя, но все не се наканвам - като знам как накрая няма да се науча, а просто ще си трополя по нея. Но пък защо не. Laughing 
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Sponsored content





Магията на музикалните инструменти... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магията на музикалните инструменти...   Магията на музикалните инструменти... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Магията на музикалните инструменти...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какъв е... „Цветът на магията“?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светъ нъ Дискъ :: За форумъ :: Кърпеният Барабан :: Музика-
Идете на: