Светъ нъ Дискъ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светъ нъ Дискъ

Запувядъйтъ в Светъ нъ Дискъ, дом нъ Вещици, Магесници и всекаква другъ нивируятна Сган!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Сериали

Go down 
+11
angya
The Grim Reaper
Gytha Ogg
Talasum
Ноби Нобс
Marto
A_D_P_10
Nastee
Freki
Еск
Tristan
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 27, 2012 5:17 pm

Не съм отговаряла в тази тема о.О

Криминални:

Dexter
Castle
The Mentalist (само ако имате търпение, в началото всичко е повече от очевидно най-късно в средата на епизода)
Unforgettable (як, но cancel...)
The Closer (мацката е най-нормалната героиня в сериял, която съм виждала)
White Collar (много приятно сериялче с минимум на убийства и максимум на кражби, а главният герой е con man :p)
Numb3rs (горе-долу като Менталистът, но математиката е много интересна)

Смешни:

Futurama (no comment)
Psych (този може и при криминални...)
How I met your mother (макар че го позарязах последно време, не си спомням дали имаше още епизоди, които не съм гледала)
The Big Bang Theory (чакаме нови)
Community (виж горния)
Тhe Simpsons (всичките 20 и колко са там сезона, макар че понякога доскучава)
Family Guy (в голяма част от времето просто идиотски, става за губене на време)

House.

Бях загледала Doctor Who, но те са толкова различни актьори, че не знам откъде да почна, а първите (откъм 80 година? или беше 60) не ги намирам нещо...
Сигурна съм, че има и други, но те или са спрели да ги снимат (важи за House, Numb3rs & Unforgettable) или съм пропуснала да си запиша, че ги следя, и ще се сетя за тях като ги споменат някъде в интернет...

Някой инфо за Sherlock? Изглежда интересен, но също така изглежда няма нищо общо с името си...
Върнете се в началото Go down
The Grim Reaper
СМЪРТ
СМЪРТ
The Grim Reaper


Мнения : 171
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 33 Местоположение : Death's Domain

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 28, 2012 7:48 am

DOCTOR WHO... ОТКЪДЕТО И ДА ГО ПОДХВАНЕШ СИ Е CHEESY. ЕФЕКТИТЕ СА СМЕХОТВОРНИ, ДОРИ НА НОВИТЕ ЕПИЗОДИ. АЗ ЛИЧНО ПРЕДПОЧИТАМ АУДИО ВЕРСИИТЕ.

КОЛКОТО ДО SHERLOCK - НА МЕН МНОГО МИ ХАРЕСВА. ВЯРНО, МОДЕРНИЗИРАН Е, МНОГО НЕЩА СА ПРОМЕНЕНИ, НО ХОЛМС СИ Е ХОЛМС.
Върнете се в началото Go down
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 30 Местоположение : D'Hara

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 31, 2012 11:34 am

Последно Archer гледах, благодарение на Насти. Супер як беше. Жалко че го изгледах толкова бързо.
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 12:13 pm

Сега загледах и Perception, който е нещо средно между Хаус и Numb3rs Laughing Интересен е, но чакам и други герои освен главния да се развият, иначе няма да го изтърпя.
Също така пропуснах един от най-любимите ми: Адвокатите от Бостън ^^
Върнете се в началото Go down
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 30 Местоположение : D'Hara

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 07, 2012 12:59 pm

Homeland


Сериали - Page 3 Homelandzamundaposter


Вчера се сетих за този сериал и реших да го пробвам иии ... да кажем, че е сам за себе си говори факта, че след като изгледах първия епизод към 1 сутринта не си легнах до като не изгледах целия излязъл 1ви сезон до края. Адски интересен и зарибяващ сериал. Определено го препоръчвам.
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 07, 2012 1:10 pm

Уоу, това звучи яко! Very Happy За какво става дума?
От него ли са ти аватара и сигнатурата?
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 30 Местоположение : D'Hara

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 07, 2012 1:27 pm

Не, аватарът и сигнатурата са ми от Breaking Bad (който е също много силен сериал, може би един от най-добрите, които съм гледал.).
За историята:

След 8 години плен бива намиран, смятаният за мъртъв, сержант Никълъс Броуди и става герой при завръщането си в Америка, дават го постоянно по национална телевизия и цялото ЦРУ празнува заради успеха си, че са го намерили. Но един от агентите на ЦРУ, Кари Андерсън, разбира от свой информатор в Ирак, че американски войник е бил пречупен и започнал да работи за Ал-Каида, при което тя заподозира, че всъщност Броиду е бил намерен само защото така иска Абу Назир, един от главните терористи на Ал-Каида и човекът държал Броиду в плен през тези 8 години. От там тя решава, че трябва да намери начин да го спре и историята почва да се заплита и за да не пускам спойлери, нека кажем, че не всичко се оказва черно и бяло в сериала, има доста обрати и си личи доста влиянието на 24, защото доколкото разбрах Homeland е направен от създателите на 24.

И понеже разказваческите ми умения не блестят Laughing ето го и трейлъра:
ЦЪК

P.S. Вторият сезон излиза сега, на 30-ти Септември.
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2012 11:42 am

Загледах Lie to me. Втори сезон почва да ми омръзва леко, някакси няма много развитие. Но се справят с отделните епизоди, просто като цяло сякаш нищо не става..
Върнете се в началото Go down
Nastee
Стражник
Стражник
Nastee


Мнения : 277
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Sofia

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2012 2:54 pm

angya написа:
Загледах Lie to me. Втори сезон почва да ми омръзва леко, някакси няма много развитие. Но се справят с отделните епизоди, просто като цяло сякаш нищо не става..
По добре хвани нещо друго, аз само заради Tim Roth го гледах, ама за 3 сезона нищо впечатляващо.
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeСъб Сеп 29, 2012 3:46 pm

Nastee написа:
angya написа:
Загледах Lie to me. Втори сезон почва да ми омръзва леко, някакси няма много развитие. Но се справят с отделните епизоди, просто като цяло сякаш нищо не става..
По добре хвани нещо друго, аз само заради Tim Roth го гледах, ама за 3 сезона нищо впечатляващо.

Така е, но накрая пак ми липсваше като свърши Laughing

Добавям Major Crimes, spin-off на The Closer. Става за губене на времето/чакане на вдъхновение за следващия проект...
Също и Go On, много приятна комедийка с Матю Пери, която загледах особено скептично, но се оказа, че греша.
Чудя се дали да не пробвам Breaking Bad, но ми е доста трудно (психически отклонения, свързани с промяна и недоверие към всичко непознато Laughing )
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1383
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 10:24 am

- Doctor Who и The Big Bang Theory отдавна ми станаха безинтересни и ги спрях
- новите сезони на The Clone Wars (5), QI (10) и Family Guy (11; прогледах го и него) стартираха
- този месец започват и Community (4), It's Always Sunny In Philadelphia (8 ) и Red Dwarf (10) Уау!
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1383
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 29, 2012 4:49 pm

Сериали - Page 3 Teenage-Mutant-Ninja-Turtles-nickelodeon-season-1-2012-poster

Новите "Костенурки" са приятна изненада.
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 29, 2012 10:50 pm

Six feet under. Because can't find anything better and it's funny seeing Decter kiss a big black cop Laughing
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1383
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeПон Яну 07, 2013 1:57 am

Сериали - Page 3 Arrested-development_810x5161
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeПон Яну 07, 2013 11:09 am

Това "Развитие в застой" ли е?
Върнете се в началото Go down
Nastee
Стражник
Стражник
Nastee


Мнения : 277
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Sofia

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeПон Яну 07, 2013 2:09 pm

Yup. Скоро излиза нов сезон Smile
Аз пък с нетърпение чакам това:

Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1383
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeПон Яну 07, 2013 3:30 pm

Ахам, ще зяпаме и това! Smile
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1383
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeСъб Яну 19, 2013 12:13 pm

Сериали - Page 3 545x772xMysterious-Cities-of-Gold-01.jpg.pagespeed.ic.90WIIa6tzZ

След 30 години...се завърна!!!
Върнете се в началото Go down
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 30 Местоположение : D'Hara

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeНед Яну 20, 2013 12:12 am

СЕЗОН 4 НА АРЧЪР!
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 1:18 pm

Изгледах Монк за малко повече от месец. Много добре построен, без вътрешни противоречия, което е особено важно за сериал с такава основна линия (каквито се навъдиха доста последно време). Общо взето, леко и приятно криминално сериалче, препоръчвам на всеки, който не го е гледал още (ако има такива...)
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 06, 2013 2:21 pm

Хвърлихте ли поглед на новия сериал Викинги? Засега са излезли първите два епизода и изглежда доста обещаващ. Вече обмислям да си направя прическа като на Рагнар Лотброк. Ms. Green Цък

Освен това, в ролята на един от викингите на Рагнар е Владимир Кулич, който изигра Буливиф в "13-ят воин", което е супер яко, според мен, защото този човек определено знае как се умира зрелищно.
Върнете се в началото Go down
Nastee
Стражник
Стражник
Nastee


Мнения : 277
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Sofia

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 06, 2013 7:16 pm

Freki написа:
Хвърлихте ли поглед на новия сериал Викинги? Засега са излезли първите два епизода и изглежда доста обещаващ. Вече обмислям да си направя прическа като на Рагнар Лотброк. Ms. Green Цък

Освен това, в ролята на един от викингите на Рагнар е Владимир Кулич, който изигра Буливиф в "13-ят воин", което е супер яко, според мен, защото този човек определено знае как се умира зрелищно.
Oт теб за пръв път чувам за него. Прочетох малко инфо - това че e продукция на History channel изобщо не ми изглежда добре. Не знам колко качествено е писан и какъв е бюджетът - но ще изтегля първия епизод да видим за какво иде реч.
Върнете се в началото Go down
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeЧет Мар 07, 2013 5:50 pm

Ооо, Фреки, това изглежда страхотно!!
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Тухльо

Тухльо


Мнения : 16
Дошъл в Дискъ на : 07.01.2013
Местоположение : Под моста

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 13, 2013 1:12 am

Викингите са доволно забавни, обаче все пак имам чувството, че нещо им липсва, някак недоизпипано ми стои цялото нещо... не че не си ги гледам с кеф де Smile
А арчера става все по-забавен, от малкото неща дето ме карат да се усмихвам, всъщоност след края на епизодите има малка реклама на Legit, доста прекрасна просташка комедийка, първите 2-3 епизода са priceless Very Happy
Върнете се в началото Go down
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 30 Местоположение : D'Hara

Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 27, 2013 12:30 pm

Трябва да го видя тва Vikings. Може и да е яко.
Иначе сега почнах Arrow, доста meh е. Ма доста.
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
Sponsored content





Сериали - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сериали
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Сериали по "Добри поличби" и Стражата [март 2011]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светъ нъ Дискъ :: За форумъ :: Кърпеният Барабан :: Филми-
Идете на: