Светъ нъ Дискъ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светъ нъ Дискъ

Запувядъйтъ в Светъ нъ Дискъ, дом нъ Вещици, Магесници и всекаква другъ нивируятна Сган!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последната книга, която прочетох

Go down 
+17
Char
serenity
Кестен
The Grim Reaper
Лю
Sisito0o
Morte
Ноби Нобс
coolwind
Nastee
Grethor
angya
RADOSTina
Freki
Еск
Gytha Ogg
Tristan
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
АвторСъобщение
Nastee
Стражник
Стражник
Nastee


Мнения : 277
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Sofia

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 18, 2009 8:02 pm

wow. just wow.

This deserves the Facepalm of Fail:

Последната книга, която прочетох - Page 2 Facepalm

Or even better...:

Последната книга, която прочетох - Page 2 Double-facepalm


Последната промяна е направена от Nastee на Съб Сеп 19, 2009 9:46 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 19, 2009 2:07 am

Ох, стига бе, отказахте ме да я чета тая книга Crying or Very sad Тъй де, ще я прочета, ама не ми се иска... след цялата помия по преводачката (която, след като прави такива грешки, сигурно наистина трябва са си смени професията)... Много тъпо, чакаме 10 000 г. за превод и като го получихме (и то дори не на следващата книга), се оказва шит... А най-тъпото е, че Пратчет всъщност се харчи... =/
Върнете се в началото Go down
coolwind
Вещицъ
Вещицъ
coolwind


Мнения : 38
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 30 Местоположение : Блуждаещ дух

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 20, 2009 7:26 pm

Трагедията е пълна. Ще си я поръчам все пак от Хеликон(поредните светила на некадърността в България бтв).
Върнете се в началото Go down
http://devouring-blue.blogspot.com/
Еск
Архиканцлер
Архиканцлер
Еск


Мнения : 852
Дошъл в Дискъ на : 03.08.2009
Възраст : 36 Местоположение : Невидимия Университет, Анкх-Морпорк

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 20, 2009 9:48 pm

"Моето семейство и други животни" - Джералд Даръл
Прекрасна книга. Четох я на остров Корфу. Действието се развива някъде през средата на 20 век, когато едно твърде необикновено английско семейство се пренася да живее на остров Корфу - вдовица с четири деца на възраст между 23 и 10 годинки. Писател, маниак на тема стрелба и лов, фльорца и... малкият природоизпитател Джери. Книгата е автобиографична, описва по особено забавен начин живота на семейството и по особено подробен, но интересен начин тогавашната фауна на Корфу. Много приятно четиво. Smile
Върнете се в началото Go down
http://nookofselene.wordpress.com/
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : D'Hara

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 20, 2009 10:08 pm

А много е хубава, преди 5-6 години съм я чел, май трябва да я препрочета.
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 7:18 pm

Ноби Нобс написа:
А много е хубава, преди 5-6 години съм я чел, май трябва да я препрочета.

И аз така, но нямам спомени какво как кой кога...
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1386
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 5:26 pm

Последната книга, която прочетох - Page 2 Article-1148962-03902FF4000005DC-54_468x607

Тери Пратчет - Чудовищна команда

Няма нужда от кой знае какви коментари ! Една от многото великолепни книги на батко ни Тери ! Типичен представител на "късните" му произведения - по-мрачна и по-цинична .
Ужаса , абсурда и глупостта на войната , представени ни посредством изключителните въображение и хумор на Сър Тери Пратчет !
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1386
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 12, 2009 12:28 am

Последната книга, която прочетох - Page 2 Z5865244X

Уилям Уортън - Пилето

Оригинален, завладяващ роман за приятелството и семейството, за любовта и войната, за лудостта и красотата и най-вече за стремежа на един човек да полети като птица.
Уортън заплита незабравима история, която внася мъничко здрав разум в един свят на лудост.


По-добре едва ли може да се каже !
Нахаканият сицилианец Ал и неговият приятел Пилето са разказвачите (редувайки главите , общо 20 на брой) . Докато в света на лудия (Пилето) царят хармонията , мирът и чистотата , то в действителността , тази на нормалните , властват разрухата , абсурда , отчуждението .
Понятията се размиват , границите на възприятията падат и става ясно като бял ден , че "лудите" като Пилето биват изолирани , за да не са постоянен прът в колелото на самозалъгващия се "нормален" човек .
Палци горе за страхотната книга... и за Уортън естествено !
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 12, 2009 8:58 pm

Заинтригува ме.
Върнете се в началото Go down
Morte
Стражник
Стражник
Morte


Мнения : 53
Дошъл в Дискъ на : 21.10.2009

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 21, 2009 10:25 am

Още дневници и нощници - Иво Сиромахов
Иначе казано - исторически събития, разказани по малко по-циничен начин. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 21, 2009 10:40 am

Това е нещо като "История на Франция" от Сан Антонио, или? Цък
Върнете се в началото Go down
Sisito0o
Вещицъ
Вещицъ
Sisito0o


Мнения : 134
Дошъл в Дискъ на : 20.10.2009
Възраст : 31 Местоположение : Вкъщи ;)

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 21, 2009 10:59 am

"Последният герой" ама все още не цялата- таман стигнах до Леонард като се вдъхнови и рисуваше дракони с доматено пюре и сирене крема Very Happy:D:D:D:D
Върнете се в началото Go down
Morte
Стражник
Стражник
Morte


Мнения : 53
Дошъл в Дискъ на : 21.10.2009

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 21, 2009 12:01 pm

Freki написа:
Това е нещо като "История на Франция" от Сан Антонио, или? Цък

Може би да, но малко по-цинично. Наистина Иво Сиромахов /сценарист е на Шоуто на Слави - това може да говори само по себе си/ попрекалява на моменти.. в други случаи обаче е весело.


Последната промяна е направена от Morte на Сря Окт 21, 2009 8:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1386
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 21, 2009 8:46 pm

Последната книга, която прочетох - Page 2 Bill-bryson-736544

Бил Брайсън - Кратка история на почти всичко

Бил Брайсън бил, като повечето от нас, неосведомен човек - не знаел нищо за планетата, на която живее, нямал представа защо океаните са солени, нито какво е протон или протеин, не правел разлика между кварк и квазар, не разбирал как някой може да знае колко тежи Земята или какво става вътре в атома, нито как учените правят откритията си. Силно заинтригуван, решил да провери възможно ли е чудесата и успехите на науката да бъдат осмислени и оценени неакадемично и непретенциозно, което обаче не означава повърхностно.

"Съмнявам се, че някой някога е написал по-добра книга за откритията на модерната наука."
Сънди Телеграф

"Най-развлекателното четиво... Един пътепис за науката духовит, любопитен и пребогат на информация."
Таймс

"Който прочете тази книга, ще прогледне за света по нов начин."
Дейли Експрес


ИЗ-КЛЮ-ЧИ-ТЕЛ-НА книга ! За момент оставих настрана художествената литература и ми дойде...ободряващо и образо/увателно ! В нея наистина има почти всичко , прелива от информация ! На всяка страница има по една дузина имена , подплътени с прилично количество дати , описващи двойно повече събития , открития , изобретения... Всичко това звучи доста сухо и скучновато , и да си признаем - стряскащо , но е написано по толкова увлекателен , интересен , разбираем и забавен начин , та чак да не повярваш ! Пълна е с !?#*(№% - моменти ( моменти , в които се удряш по челото с възклицания като "УАааУууу" , "БРЕЕЕЙ" , "ВЪХ" , "Тц-тц-тц" , "А стига бе" ) .
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 11:13 am

Хей, тази книга съм си я набелязала от няколко седмици да я прочета! Smile
Пък щом я препоръчваш - още повече.
Върнете се в началото Go down
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : D'Hara

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 11:19 am

Последното трилърче на Джеймс Ролинс - "Ключът на Страшния съд"

И понеже не ме бива в описанията:

Прочут генетик от Принстън умира в лабораторията си. В Рим археолог от Ватикана е открит мъртъв в базиликата "Св. Петър". В Африка синът на американски сенатор бива убит в лагер на Червения кръст в Гана. Тези три убийства на три континента имат ужасяваща обща черта помежду си - и трите жертви са белязани с друидски езически кръст, дамгосан в плътта им.

Необичайните убийства запращат командир Грей Пиърс и Сигма Форс на лов за могъща група индустриалци, които държат в ръцете си световното производство на храна. С помощта на две жени от миналото си, Грей бяга от убийци, екипирани с последните постижения на техниката, като в същото време събира разпръснатите късчета информация. Но за спасяването на света трябва да се плати висока цена - Пиърс трябва да жертва една от жените. Но дори и това може да се окаже недостатъчно, защото, както скоро става ясно, единственият истински път към спасението е в ключа на Страшния съд.


Това си е официалното ревю, иначе си е интересна книжка /не е нещо велико, но става за четене/. Има малко екшън, но пък за фантастичните неща който се случват в нея авторът е ползвам много научни факти, което придава чувството, че найстина може да се случи това. Много е замесена Друидската история, Генномодифицираните храни и Християнската легенда/мит (не съм сигурен как е правилно) за Черната Мадона.
Интересна ако имаш свободно време.
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1386
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 1:50 pm

Freki написа:
Хей, тази книга съм си я набелязала от няколко седмици да я прочета! Smile
Пък щом я препоръчваш - още повече.
Недей се колебай , а действай ! Smile
Върнете се в началото Go down
angya
Стражник
Стражник
angya


Мнения : 570
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 32 Местоположение : АМ

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 6:36 pm

A_D_P_10 написа:
Freki написа:
Хей, тази книга съм си я набелязала от няколко седмици да я прочета! Smile
Пък щом я препоръчваш - още повече.
Недей се колебай , а действай ! Smile

Аз пък я имам и си я чета на принципа 'на час по лъжичка': нямам време да я прочета наведнъж, но все пак не прашасва на рафта. Наистина е много добра
Върнете се в началото Go down
Лю
О, прекрасна
Лю


Мнения : 145
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : При печката

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 27, 2009 7:45 pm

Хм, не мога да се сетя точно, но майче последната книга беше Смърт във Венеция ( напоследък чета отделни разкази, статии, философски трудове и така ми се размиват нещата). Тази книга беше...уау.
Отначало естествено, който ми познава минимално ще разбере, че ме привлече сюжетът за възрастен мъж увличащ се до лудост по младо, красиво момче. Но при самото четене, това което ме увлече бяха две неща : първо - мотива за красотата беше толкова добре представен, как тя привлича, омагьосва, изродява и накрая убива; второ - образа на момчето, който беше странна смеска между Нарцис и мраморна статуя.
Книгата е много кратка, но е едно пълно приключение за душата със всички екстри.
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 27, 2009 8:54 pm

Люксън, чела ли си "Персийското момче" от Мери Рено? Разказва се за красвия Багоас, който като момче е продаден в робство и превърнат в евнух и който става любовник първо на персийския цар Дарий и после на Александър Македонски. What a Face
Върнете се в началото Go down
Лю
О, прекрасна
Лю


Мнения : 145
Дошъл в Дискъ на : 07.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : При печката

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 27, 2009 10:55 pm

От кое време е тази книга? ( интересувам се, защото ако е модерна звучи като да е пълна с насилие, но иначе бих я прочела).
Върнете се в началото Go down
Freki
Старши Форумен Глобален Наставник
Старши Форумен Глобален Наставник
Freki


Мнения : 1174
Дошъл в Дискъ на : 04.08.2009
Възраст : 39 Местоположение : In Valhalla's Great Backyard

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 27, 2009 10:59 pm

1972 е писана. Няма никакво насилие! Книгата е много добра. Ето ти линк ако искаш да хвърлиш поглед.
Върнете се в началото Go down
A_D_P_10

A_D_P_10


Мнения : 1386
Дошъл в Дискъ на : 05.08.2009
Възраст : 38 Местоположение : Варна

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 27, 2009 11:27 pm

Последната книга, която прочетох - Page 2 Richard-Matheson

Ричард Матисън - Аз съм легенда

Аз съм легенда е от онези книги, при които не е съвсем ясно на пръв поглед какво им е толкова специалното. На повърхността тя е просто хорърче с вампири с малко по-завъртяна идея – вирус, превърнал хората в кръвосмучещи чудовища, при това от най-класическия плашещ се от чесън, хиберниращ през деня и умиращ от дървени колове в сърцето тип.

Главният герой Робърт Невил е просто човек, оказал се някак резистентен на вируса, който си е поставил за цел да обикаля из града по светло, търсейки скривалищата на вампирите, за да ги избива. Нощем обаче той се превръща в затворник в собствения си ограден с чесън дом, където те неотменно се събират, за да хвърлят камъни по прозорците му, да го ругаят и да го предизвикват да излезе.

Всъщност именно последното е един от най-силните елементи на книгата. Сюрреализмът на ситуацията просто може да те помете. Жените разголват цици, за да го примамят, някогашният му най-добър приятел не спира да му крещи, като същевременно му прави всякакви мизерии. Безмозъчни зомбита (вдигнатите от вируса мъртъвци, които, за разлика от живите вампири, нямат разум) обикалят наоколо и рушат всичко наоколо си.

За хората, гледали първо филма, книгата вероятно ще е доста странна. В нея Невил не е нито военен, нито учен. Той е просто обикновен човек, който през половината действие дори не знае как са се получили тия вампири и защо той не е такъв. Всичко останало е налице – страхът, самотата, бавната лудост... но за разлика от филма, тук я има и омразата. Робърт Невил на Ричърд Матисън изобщо не е самарянин и в ума му няма мисли за спасяване. Той мрази вампирите и прекарва всеки свободен миг в търсене на бърлогите им, във винаги безрезултатен лов на някогашния си най-добър приятел, който е и най-коварният му враг.

Тази агресия и лудост са именно това, което отличава Аз съм легенда от останалите "вампирски" четива, ако изключим разликата в обстановката. Героят тук не е жертва, той е ловец. Той се бори със зъби, нокти и ярост, отмъщавайки за нещо, което дори не може да назове, в самота, която бавно гризе здравия му разум.

И ако всичко това звучи силно незадоволително и неубедително, то причината е, че подобни неща просто не се поддават на описание, те трябва да бъдат възприети директно. А възприемането на Аз съм легенда, освен изключително приятно, е и доста лесно, защото книгата е почти новела и се чете ужасно бързо. Горещо препоръчвам да го направите, ако още не сте.
***zamunda.net***

След като изгледах и трите филма по книгата [ The Last Man on Earth (1964) с Винсънт Прайс ; The Omega Man (1971) с Чарлтън Хестън ; I Am Legend (2007) с Уил Смит ] , реших най-сетне да прочета и самата книга (бях чел отделни фрагменти от нея) . За отрицателно време я минах , тъй като е едва 72 страници и ... абе , нека не изпадаме в ненужно голословие , така или иначе в резюмето всичко е казано !

<<< КЛИК >>>
Върнете се в началото Go down
Sisito0o
Вещицъ
Вещицъ
Sisito0o


Мнения : 134
Дошъл в Дискъ на : 20.10.2009
Възраст : 31 Местоположение : Вкъщи ;)

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 28, 2009 10:01 am

Мисля, че съм срещала "Аз съм легенда" някъде из телевизионните програми, но не съм сигурна-сюжетът ми е адски познат, а и звучи малко като филм на ужасите Smile Ако наистина има книга бих искала да я прочета-звучи интересно Wink
А относно моята последно прочетена книга..."Литургия за наивници" на Вася Раева-бившата ми госпожа по БЕЛ ми я беше дала да я прочета, ама нещо четенето зацикли и вчера като ми споменаха за нея, реших пак да я видя-история от СОЦ-а-как една грешно зададена система е способна да разруши цял човешки живот...Главният герой цял живот въздиша по невъзможната любов със своята приятелка от детството, но за съжаление друг му я отнема, тя забременява и го напуска, той пък (героят) се жени за състудентката й, и цял живот двамата уж са един до друг, но никога не могат да бъдат заедно...На фона на това излиза цялата система на социализма, героят се забърква в една много мръсна служба, цял живот почти е откъснат от сина и жена си, а накрая убива и детето на стария си приятел-турчин по време на "голямата екскурзия" ...Шефът му се опитва да го затрие и той убива и него, загива и най-добрият му приятел, а когато все пак успява да бъде с химеричната жена на мечтите си, тя умира от рак...И за да разбереш накрая, че не е виновна толкова съдбата, колкото цялата грешно зададена система от ценности и налози, които ти пречат да се разгърнеш и да бъдеш такъв какъвто си...Книгата се оказа доста хубава Wink
Върнете се в началото Go down
Ноби Нобс
Стражник
Стражник
Ноби Нобс


Мнения : 885
Дошъл в Дискъ на : 16.08.2009
Възраст : 31 Местоположение : D'Hara

Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 28, 2009 3:08 pm

Има филм "Аз съм легенда", сигурно това си срещала по ТВто. Но на мен лично книгата ми харесва МНОГО повече от филма. Лично мнение.
Върнете се в началото Go down
http://www.discworld.comxa.com
Sponsored content





Последната книга, която прочетох - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последната книга, която прочетох
Върнете се в началото 
Страница 2 от 22Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
 Similar topics
-
» The Shepherd's Crown - последната книга
» Любима българска книга
» Слаба книга на Пратчет?
» "Мракът и дъщеря ми" - Сибин Майналовски (безплатна е-книга)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светъ нъ Дискъ :: За форумъ :: Кърпеният Барабан :: Литература-
Идете на: